Taekwondo

Taekwondoaši Fortece najuspješniji na 22. Korčula Openu

Nastupom juniora i seniora završio je 22. Korčula Open. Drugog dana turnira u taekwondou u seniorskoj konkurenciji dva zlata osvojili natjecatelji domaće Fortece, a kod juniora su najbolji bili borci iz Tim Bosne, Olimpic Sarajeva i Team Bese s po dvije zlatne medalje.

Uzbudljivo natjecanje mogli ste uživo pratiti na našem YouTube kanalu CroRing.

Pobjednici po kategorijama, seniori iznad 80 kg: Toni Šegedin (Forteca Korčula);

seniorke do 57 kg: Irena Šegedin (Forteca Korčula);

juniori do 55 kg: Adin Šahić (Tim Bosna), do 59 kg: Leo Gegaj (Team Besa), do 68 kg: Luka Marković Ficko (Ozalj), do 73 kg: Davud Mešinović (Tim Bosna);

juniorke do 46 kg: Matea Bojić (Olimpic Sarajevo), do 49 kg: Magdalena Ljubić (Karlovac), do 52 kg: Martina Milardović (Imotski), do 55 kg: Josipa Curać (Forteca Korčula), do 59 kg: Dua Ahmad (Olimpic Sarajevo), do 63 kg: Amra Dushku (Ulcinj), iznad 68 kg: Angjella Berishaj (Team Beasa).

Sve rezultate možete vidjeti OVDJE.

Prvog dana natjecatelji Fortece osvojili su ukupno 19 zlatnih, 12 srebrnih i 13 brončanih odličja, a više pročitajte OVDJE.

Natjecanje je održano na igralištu ispred Školske sportske dvorane u Korčuli.

Za 22. Korčula Open stiglo je ukupno 297 prijava iz 18 kluba, a turnir je organizirao TKD Forteca.

A da biste mogli pravovremeno dobiti informacije o nekim budućim prijenosima, pozivamo Vas da se pretplatite na naš YouTube kanal.

Pretplata je besplatna i anonimna, dovoljan je jedan klik na ‘PRETPLATI ME’ na YouTube kanalu CroRing.