Kick & Thai

Pit Bull i Spartan Gym imaju pet prvaka na državnom prvenstvu u ‘low kicku’ u Vodicama

Kickboxing klub Hrvatski branitelj dragovoljac iz Vodica bio je u subotu domaćin državnog prvenstva u disciplini u ‘low kicku’.

U besprijekornoj organizaciji i u fantastičnom ozračju, najbolji hrvatski kickboksači natjecali su se na dva ringu u novoj Sportskoj dvorani Račice.

Prijenos uzbudljivog i atraktivnog natjecanja mogli ste uživo pratiti na YouTube kanalu CroRing.

Na Prvenstvu Hrvatske nastupilo je 156 boraca iz 40 klubova, koji su pokazali iznimno znanje i tehniku, a ljubitelji borilačkih sportova mogli uživati u fantastičnim borbama.

Najuspješniji klub na kickboksačkom prvenstvu u ‘low kicku’ bio je Pit Bull. Splitski klub ima pet državnih prvaka, a osvojili su još četiri srebrne i pet brončanih medalja.

Iznimno uspješan bio je i Spartan Gym koji također ima pet prvaka, a njihovi borci osvojili su još dva srebra i jedno brončano odličje.

Sijedi Mornar s četiri zlata (2 srebra i 5 bronci), ispred Dalmatina s tri zlatne medalje, dok Palestra, Ameno, Zeus, Uni Rent, Dalmacija i Armus imaju po dva prvaka.

Najbolji u kategoriji mlađih juniora su Palestra, Spartan Gym i Dalmatino s dva zlata, dok su u kategoriji starih juniora najuspješniji bili Ameno i Mornar s dvije zlatne medalje.

Pit Bull se još jednom pokazao kako je jedan od najboljih klubova u Hrvatskoj, koji na svakom prvenstvu osvoji desetak medalja.

Splićani su osim odličja u mlađim uzrastima bili najuspješniji klub kod seniora, imaju četiri prvak, te su osvojili jedno srebro i broncu.

Spartan Gym i Uni Rent imaju dva prvaka u seniorskoj konkurenciji.

CroRing nastavlja popularizaciju amaterskog borilačkog sporta, a natjecanja ćemo uživo pratiti putem našeg YouTube kanala.

A da biste mogli pravovremeno dobiti informacije o nekim budućim prijenosima, pozivamo Vas da se pretplatite na kanal.

Pretplata je besplatna i anonimna, dovoljan je jedan klik na ‘PRETPLATI ME’ na YouTube kanalu CroRing.

Pogledajte galeriju:

Odgovori

Back to top button