Pjotr Jan se vraća u oktogon protiv sjajnog Meraba Dvalishvilija koji ima osam pobjeda u nizu

Najveća svjetska MMA organizacija dogovorila je borbu u bantam kategoriji između Rusa Pjotra Jana i Gruzijca Meraba Dvalishvilija.
Njihov okršaj bi trebao predvoditi UFC Fight Night 221 priredbu koja se 11. ožujka održava u Las Vegasu.
Jan se u oktogon vraća nakon poraza protiv Seana O‘Malleyja.
Ruski je borac izgubio podijeljenom sudačkom odlukom, te je nakon meča zaprijetio da će napustiti UFC. No to se nije dogodila i sada ge čeka novi izazov.
Ima tri poraza u posljednja četiri nastupa. Zadnja dva meča prošle godine izgubio je podijeljenom odlukom sudaca, u revanšu za pojas protiv prvaka Aljamain Sterling i taj protiv Sugara.
Dvalishvili je u sjajnoj formi s osam pobjeda u nizu. Gruzijski borac je lani u kolovozu jednoglasnom odlukom sudaca svladao Joséa Alda.