Boks

Shakur Stevenson nakon sjajnog meča prozvao jednog borca: On je hrana za mene

Izvrsni Shakur Stevenson je na priredbi u Madison Square Gardenu u New Yorku u fantastičnom nastupu uvjerljivo pobijedio Teofima Lopeza i osvojio WBO-ov naslov u superlakoj kategoriji.

Neporaženi Shakur je tako stigao do 25. pobjede u karijeri i postao svjetski prvak u četiri divizije, a nakon trijumfa je prozvao jednog borca:

– Želim baš njega!

Stevenson je protiv Lopeza dominirao tijekom cijelog meča i stigao do uvjerljive pobjede jednoglasnom odlukom sudaca (119-109, 119-109, 119-109).

Dvadesetosmogodišnjak iz Newarka diktirao je ritam, te je jednostavno bio prebrz i previše precizan za Lopeza, koji se mučio tijekom cijele borbe.

– U dvorani je jedan borac koji me strašno motivira. Gdje je Conor Benn? – ispalio je kao iz topa Shakur Stevenson nakon meča, pa nastavio:

– Hej Conor Benn, možemo se žestoko obračunati. Dečko, želim istu klauzulu koju je imao (Chris) Eubank Jr., hoću tu borbu.

A onda se u ringu pojavio Benn kako bi se našao licem u lice sa Stevensonom:

– Premalen si za mene – rekao je Conor Benn neporaženom Stevensonu i dodao:

– Sitan si, sitan si. Ne možeš me udarati, a niti držati dalje od sebe. Prebit ću te.

Stevenson je prihvatio igru, te odgovorio Britancu:

– Potpišite ugovor. Neka se to dogodi. Eddie (Hearn), želim ga, on je hrana za mene.

Odgovori

Back to top button