MMA

Prvak UFC-ove teške kategorije Tom Aspinall najavio povratak: ‘Natrag na posao’

Tom Aspinall je krajem listopada prošle godine branio pojas UFC-ova prvaka teške kategorije protiv Ciryla Ganea, no meč je prekinut krajem prve runde.

Naime, francuski je borac prvaku zario prste u oči i ozlijedio ga, dvoboj je prekinut, a kasnije je meč i poništen. Englez je skoro izgubio vid, te je morao na niz operativnih zahvata.

No izgleda kako je sve završilo dobro i ozljede su sanirane, te bi se Aspinall mogao uskoro vratiti u akciju. A to je poručio i posljednjom objavom na društvenim mrežama, gdje je ispod fotografije napisao:

‘Natrag na posao’.

A naš Ante Delija, koji već neko vrijeme trenira u dvorani kod Toma Aspinalla, je uoči meča u UFC-u protiv Sergeja Spivaka u kojem je izgubio, otkrio nekoliko pojedinosti o UFC-ovom prvaku.

– Posljednjih nekoliko mjeseci sam trenirao u Manchesteru u Tomovoj dvorani. Tom nije bio sa mnom na priprema za ovu borbu, jer još osjeća posljedice ozljede oka (u meču protiv Ciryla Ganea). Nedavno je bio na operaciji i trebat će mu tri do četiri mjeseca za povratak – kazao je Dubrovčanin.

Odgovori

Back to top button