Datum objave: 31.12.2018

(VIDEO) Mayweather se poigrao s Nasukawom

Floyd Mayweather i Tenshin Nasukawa nastupili su u glavnom meču RIZIN-a 14 u Saitama Super Areni.

Ekshibicijski meč između 41-godišnje boksačke legende i 20-godišnjeg Japanca bio je zakazan na 3 runde.

Mayweather je japanskog ljevaka koji nikad nije profesionalno boksao rušio lijevim krošeom nakon nešto više od minute borbe.

Jedan od najboljih boksača svih vremena odmah je u nastavku ponovno rušio nedoraslog protivnika desnim aperkatom, a nakon što je Nasukawa jedva uspio odgovoriti na brojanje ubrzo je ponovno završio na podu i meč je prekinut 40 sekundi prije kraja prve runde.

Budući je riječ o ekshibiciji ovaj rezultat ne ulazi u službeni skor.

Pobjednik RIZIN-ovog Grand Prixa Kyoji Horiguchi (26-2) giljotinom u teećoj rundi protiv Amerikanca Darriona Caldwella (13-2) prvi je put obranio naslov u bantamu.

U prvom meču od odlaska iz UFC-a gdje je karijeru završio s omjerom 2-4 i tri uzastopna poraza, 34-godišnji Australac Damien Brown (18-12) priredio je iznenađenje i giljotinom u prvoj rundi pobijedio Darona Cruickshanka (21-11-1NC).