Autor: Admin
Datum objave: 04.03.2013
Komentari:
0,00


TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE

Kompletni rezultati

U subotu u Slavonskom Brodu se održalo Kadetsko, Juniorsko i Seniorsko Prvenstvo Hrvatske i Hrvatski kup za mlađe kadete.

 

Natjecanje se održalo u borbama (sparing).

 

Ovo natjecanje je bilo ujedno i izlučno natjecanje kandidature za reprezentaciju pred Europsko prvenstvo u Sloveniji (Bled), koje će se održati 22.- 28. travnja 2013. Tehnički organizator je TK Alfa Brod, a organizator natjecanja je Hrvatski Taekwondo Savez.

 

Najbolji klub u mlađim kadetima je bio Slatina s ukupno 14 bodova, drugi su Metalac ITF dok je treći Tigar iz Županje. U kadetima, juniorima i seniorima najbolji klub je Rijeka koji su osvojili 73 boda i ukupno su dali 11 prvaka države u Taekwon-dou. Drugi su bili članovi Lotusa, dok su treći bili članovi Slatine.

 

 

 

KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE

 

MLAĐI KADETI -28

1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF

2. STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ, Zrinski Bošnjaci

3. IVAN GARDILO, Slatina

3. VEDRAN JOZIĆ, Slatina

 

MLAĐI KADETI -32

1. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA

2. ANDRE ŠKREBLIN, METALAC ITF

3. PETAR MRVAC, Slatina

3. DANIJEL ARALICA, JURAJ DALMATINAC

 

MLAĐI KADETI -36

1. IVAN RADEŠIĆ, LOTUS

2. LEON ŠIJAKOVIĆ, VINKOVCI

3. JOSIP VINKOVIĆ, Zrinski Bošnjaci

3. MATIJA KUKIĆ, METALAC ITF

 

MLAĐI KADETI -40

1. MANUEL TAUZER, Taekwon-do klub Novalja

2. DAVID BORČIĆ, VINKOVCI

3. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF

 

MLAĐI KADETI +40

1. LUKA PINTAR, Slatina

2. DUJE IVAS, HBD Vodice

3. JAN ŠOŠTARIĆ, ALFA BROD

3. NIKOLA BEGONJA, HBD Vodice

 

 

MLAĐE KADETKINJE -28

1. LARA BARBIR, TIGAR Županja

2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec

3. GABRIJELA PLAŠĆ, VINKOVCI

3. LORENA HODAK, Slatina

 

MLAĐE KADETKINJE -32

1. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja

2. ANĐELA JURIČEV GRGIĆ, HBD Vodice

 

MLAĐE KADETKINJE -36

1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina

2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci

3. KARIN KARIKO, TKD klub "Istra" Pula

3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF

 

MLAĐE KADETKINJE +40

1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA

2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF

3. ANITA PALINIĆ, Scardona - Combat

3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja

 

 

KADETI -145cm

1. IVAN RADEŠIĆ, LOTUS

2. ANTONIO JURMAN, TKD klub "Istra" Pula

3. LAURO DRANDIĆ, TKD klub "Istra" Pula

3. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA

 

KADETI -155cm

1. TOMISLAV KATUŠIĆ, ALFA BROD

2. LUKAS ŠEKRST, Slatina

3. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS

3. LOVRE BAKOVIĆ, LOTUS

 

KADETI -165cm

1. MARKO GAJIĆ, ALFA BROD

2. FILIP ČEMELJIĆ, Taekwon-do klub Novalja

3. ŠIME JURAS, SOLARIS ŠIBENIK

 

KADETI -175cm

1. STIPE JURAS, JURAJ DALMATINAC

2. ANTONIO SVRAČAK, SOLARIS ŠIBENIK

3. MATEJ VUKIĆ, LOTUS

3. KARLO MIJIĆ, LOTUS

 

KADETI +175cm

1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja

2. MARIN STJEPANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci

3. STIPE FISTONIĆ, HBD Vodice

3. TONIO ERCEGOVIĆ, LOTUS

 

 

KADETKINJE -145cm

1. MAGDALENA MIHELČIĆ, LOTUS

2. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja

3. SARA PEŠUT, RIJEKA

 

KADETKINJE -155cm

1. MATEA MILIŠA, RIJEKA

2. MARA VICELJA, RIJEKA

3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA

3. EMA VIŠKOVIĆ, TKD klub "Istra" Pula

 

KADETKINJE -165cm

1. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec

2. UNA MARAVIĆ, Slatina

3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF

3. MIHAELA PLAŠĆ, VINKOVCI

 

KADETKINJE -175cm

1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, TKD klub "Istra" Pula

2. ANIA ŽUFIĆ, LOTUS

3. VANESA MALKOČ, VINKOVCI

 

KADETKINJE +175cm

1. MAJA GMAZ, RIJEKA

2. STEFANI BARIĆ, Slatina

 

 

JUNIORI -45

1. IVAN AMENT, Slatina

2. ADAM HERCOG, ALFA BROD

3. KARLO MIŠKIĆ, "Velika"

3. DOMAGOJ GRBAVAC, "Velika"

 

JUNIORI -51

1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, ALFA BROD

2. KARLO MIJIĆ, LOTUS

3. RENATO MATANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci

3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF

 

JUNIORI -57

1. TEO ČENDAK, RIJEKA

2. MARKO POMAHAČ, METALAC ITF

3. SERGEJ TE, LOTUS

3. IVAN BALIĆ, Slatina

 

JUNIORI -63

1. DINO BOŽIČEVIĆ, RIJEKA

2. MARKO JELIĆ, RIJEKA

3. DINO ŠOLIĆ, "GIMNAZIJA"-POŽEGA

3. MARIO PUŠONJIĆ, VINKOVCI

 

JUNIORI -69

1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA

2. DUJE BERAČ, TIGAR Županja

3. ROKO BERAČ, TIGAR Županja

3. DANIEL LAZAR, ALFA BROD

 

JUNIORI -75

1. BRUNO PETKOVIĆ, HBD Vodice

2. JOSIP BALIĆ, SOLARIS ŠIBENIK

3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, LOTUS

3. DAVOR ĐEREK, RIJEKA

 

JUNIORI +75

1. MARKO TUSTONJA, LOTUS

2. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec

3. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK

3. ANTONIO ČALETA, SOLARIS ŠIBENIK

 

 

JUNIORKE -40

1. EMA REPIĆ, Slatina

2. EMA VIŠKOVIĆ, TKD klub "Istra" Pula

 

JUNIORKE -46

1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF

2. MATEA SAGADIN, TKD klub "Istra" Pula

3. TONKA BANIĆ, Scardona - Combat

3. MARA VICELJA, RIJEKA

 

JUNIORKE -52

1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA

2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina

3. DORA MATKOVIĆ, ALFA BROD

3. JOSIPA GALIĆ, "Velika"

 

JUNIORKE -58

1. GABRIJELA MIJATOVIĆ, TIGAR Županja

2. DOROTHY ŽEPINA, LOTUS

3. ANĐELA PALEKA, LOTUS

3. TEA ŠUMIĆ, HBD Vodice

 

JUNIORKE -64

1. KATARINA MIJAT, HBD Vodice

2. LUANA RITOŠA, LOTUS

3. ARIANA LOVRENOVIĆ, "Velika"

3. KARMELA MAKELJA, LOTUS

 

JUNIORKE -70

1. IVA FORKAPA, TKD klub "Istra" Pula

2. FILIPA MERČEP, LOTUS

3. LUCIJA GORŠE, PUNTAR

 

JUNIORKE +70

1. MARLENA FIŠTER, PUNTAR

2. DOROTEA BARIĆ, Slatina

3. ANTONIA JURJEV, SOLARIS ŠIBENIK

3. KLARA ORLOVIĆ, RIJEKA

 

 

SENIORI -57

1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF

2. SERGEJ TE, LOTUS

3. JOSIP MARINOVIĆ, LOTUS

 

SENIORI -64

1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA

2. VANJA REHAK, METALAC ITF

3. DINO ŠOLIĆ, "GIMNAZIJA"-POŽEGA

3. ANTONIO GALIĆ, "Velika"

 

SENIORI -71

1. ERVIN KARAMAN, TKD klub "Istra" Pula

2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA

3. DAVOR GAVRAN, "GIMNAZIJA"-POŽEGA

3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK

 

SENIORI -78

1. ANDREJ GUDAC, RIJEKA

2. MARIN BARIŠIĆ, METALAC ITF

3. DEJAN TUSTONJA, LOTUS

3. PETAR ANDRIJEVIĆ, Zrinski Bošnjaci

 

SENIORI +85

1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA

2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA

3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK

3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK

 

 

SENIORKE -51

1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA

2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina

3. BARBARA DUSPARA, Zrinski Bošnjaci

3. JOSIPA GALIĆ, "Velika"

 

SENIORKE -57

1. ANĐELA PALEKA, LOTUS

2. TEA ŠUMIĆ, HBD Vodice

3. ANA MARIJA MALEŠEVIĆ, METALAC ITF

 

SENIORKE -63

1. IVA MARKOVIĆ, RIJEKA

2. ARIANA LOVRENOVIĆ, "Velika"

3. FILIPA MERČEP, LOTUS

3. MARIJA MIHOVILOVIĆ, LOTUS

 

SENIORKE -69

1. KRISTINA MIJAT, HBD Vodice

2. NIVES RADIĆ, JURAJ DALMATINAC

3. LORA LOKAS, SOLARIS ŠIBENIK

3. IVA FORKAPA, TKD klub "Istra" Pula

 

SENIORKE +75

1. ANDREJA IVAS, HBD Vodice

2. SANJA SAMARDŽIJA, Slatina

2920
Kategorije: Taekwondo
Tagovi: ITF Taekwondo
Nek se čuje i Vaš glas
Vaše ime:
Vaša poruka:
Najpopularnije
Najnovije