Autor: mi
Datum objave: 12.04.2015

PH u low kicku: Čikotić, Martinjak, Tomić, Šimić, Matošević prvaci

U Poreču je održano Prvenstvo Hrvatske u disciplinama low kick za seniore i juniore, te u light contactu za seniore i kadete.

Tomislav Čikotić osvojio je naslov prvaka Hrvatske u kategoriji iznad 91 kilograma. Član Mornara u finalu je bio bolji od prvaka Hrvatske u K-1 stilu Ante Verunice.

Nakon osvajanja naslova na prvenstvu u tajlandskom boksu, Marko Martinjak slavio je i u low kicku u kategoriji do 81 kilograma pobijedivši u finalu podijeljenom sudačkom odlukom Ivana Bilića

Luka Tomić prvak je u kategoriji do 71 kilograma, a Antonio Plazibat do 91. Tomić je bio prvi i na prvenstvu u K-1 stilu u Slunju.

Luka Šimić osvojio je prvenstvo kategorije do 86 kilograma pobjedom nad Matiasom Barićem.

Nakon što se nedavno borio u MMA meču s Vasom Bakočevićem u Abu Dhabiju, David Matošević slavio je na domaćem terenu pobijedivši u završnici kategorije do 75 kilograma podijeljenom odlukom Vlatka Žaju.

Kod seniorki Marija Malenica pobjedom nad Marijom Bodač osvojila je titulu u kategoriji do 60 kilograma, dok je Nives Radić u finalu kategorije do 70 kila bila bolja od Helene Jurišić.

U juniorskoj konkurenciji Anto Širić osvojio je naslov prvaka Hrvatske u kategoriji do 86 kilograma, dok je Hela Čužić slavila kod juniorki u kategoriji iznad 70.