Autor: Admin
Datum objave: 26.05.2013
Komentari:
0,00


ODRŽAN KARLOVAC OPEN 2013.

Kompletni rezultati

Taekwondo klub Karlovac organizirao je jučer u Sportskoj dvorani na Rakovcu međunarodni turnir Karlovac Open 2013.

 

Natjecanje je održano u povodu obilježavanja 45 godina taekwondoa u Karlovcu. Nastupilo je 850 natjecatelja iz 85 klubova iz petnaest zemalja.

 

Turnir je otvorila zamjenica karlovačkog gradonačelnika Marina Kolaković. Natjecanje je održano u svim starosnim kategorijama, a odvijalo se na osam borilišta. Turnir je završio u večernjim satima svečanim proglašenjem najboljih natjecatelja i ekipa.

 

Mali olimpijci - A

Mali olimpijci - A -22

1. DAVID KARABEGOVIĆ, ORKA AS

2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia

3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac

3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - A -24

1. JAN FLEGAR, Bistra

2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS

3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA

 

Mali olimpijci - A -26

1. TEO BEŠIĆ, ORKA AS

2. DANIJEL LONCAR, Pantera

3. DAVID MIHIC, Pantera

3. KRISTIJAN GUŠIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - A -28

1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo

2. IVAN VUGRINEC, Karlovac

3. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb

3. MAURO BAUER, TK Prana

 

Mali olimpijci - A -30

1. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA

2. FILIP VURADIN, Karlovac

3. STIPE ORLOVIĆ, neryo

3. FILIP KUŠEC, Radnik

 

Mali olimpijci - A -32

1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb

2. INOKENTI IROŠNJIKOV, neryo

3. MATEO MILIĆ, ST-KVAN

3. LUKA MIKARIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Mali olimpijci - A -36

1. ROKO BULJAN, Jastreb

2. BORNA SANTAVEC, Karlovac

3. MATIJA MARINC, Karlovac

3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra

 

Mali olimpijci - A -40

1. KARLO GUĆ, ST-KVAN

2. MILOS TRKULJA, Ljubija-Prijedor

 

Mali olimpijci - A +40

1. JURICA RISEK, Čigra

2. SEBASTIAN BAKALAR, neryo

 

 

Mali olimpijke - A

Male olimpijke - A -22

1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb

2. BARBORA KOTKOVA, Panter

3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad

3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun

 

Male olimpijke - A -24

1. ANA REZAR, Casper

2. DORA TROHA, Bistra

3. KLAUDIA MARINC, Karlovac

3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb

 

Male olimpijke - A -28

1. NIKA BOSANČIĆ, Čigra

2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad

3. VERONIKA FULIR, ORKA AS

3. ANA MARIA BIKIĆ, ST-KVAN

 

Male olimpijke - A -30

1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb

2. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb

3. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor

3. NICOLE FUMIĆ, Bistra

 

Male olimpijke - A -32

1. FRANKA BAČURIN, Karlovac

2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korcula

 

Male olimpijke - A -36

1. BRUNA HOGGE, Casper

2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb

3. LORENA BENDEKOVIĆ, Karlovac

3. KARLA IVANČIĆ, Karlovac

 

 

Mali olimpijci - B

Mali olimpijci - B -18

1. GAJ HAFNER RUTAR, KORYO Slovenia

2. GABRIJEL ĐAKOVIĆ, Karlovac

3. LUKA VITAS, Karlovac

3. MATEJ FISLI, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -20

1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR

2. NIKOLA MIKELIĆ, neryo

3. GABRIJEL GUŠIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -22

1. MARK GUBANC, KORYO Slovenia

2. NIKOLA ANIĆ, ST-KVAN

3. JURE RAVLIĆ, ST-KVAN

3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -24

1. RAZVAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team

2. BORNA BRADARIĆ, neryo

3. EWALD STANIĆ, HTKD HVOJNICA

3. ROKO DUMANIĆ, Dan-Gun

 

Mali olimpijci - B -26

1. LUCA AVRAM, Instinct Taekwondo Team

2. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Mali olimpijke - B

Male olimpijke - B -26

1. ČIČA TANJA, Ljubija-Prijedor

2. NIKA KLIPA, Pantera

3. LUCIJA ŠULJ, Čigra

3. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Mlađi kadeti - A

Mlađi kadeti - A -24

1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac

2. NJEGOS PANTIC, JOPA Mlađi kadeti - A -27

1. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. FRAN JAVORSKY, Pantera

3. EMANUEL GEČEVIĆ, ORKA AS

3. SANDRO TUSKAN, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -30

1. JAN ŠURBAT, TK Osvit

2. BORNA HERCEG, TK Osvit

3. RICHARD BTRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

3. NIKOLA BRNARDIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -33

1. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit

2. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR

3. LIN KOVACIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

3. ANTON RAMAJ, ORKA AS

 

Mlađi kadeti - A -36

1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo

2. SVEN KLOBUČNIK, OGRC Novska

3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice

3. MATIJA MISKOVIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -39

1. IVAN GARAC, ST-KVAN

2. JOSIP COCE, neryo

3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad

 

Mlađi kadeti - A -43

1. FILIP VRBETIĆ, TK Osvit

2. JAS STAJNMEC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Mlađi kadeti - A -47

1. STIPE DADIĆ, ST-KVAN

2. JURE KORDIC, Forteca Korcula

3. LUKA DORIĆ, neryo

 

Mlađe kadetkinje - A

Mlađi kadetkinje - A -24

1. ASJA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo

2. NIKA KOLAREK, Pantera

 

Mlađi kadetkinje - A -27

1. JANA FILIPOVIĆ, Tkd Plamen

2. HANA DORIA ZAJEC, Dan-Gun

 

Mlađi kadetkinje - A -30

1. MARTA KVEŽ, TK Osvit

2. MELANIE MOLNAR, OGRC Novska

3. LAURA VIDEK, Pantera

3. MATEA VUKOREPA, neryo

 

Mlađi kadetkinje - A -33

1. JANA HRNJAK, TK Osvit

2. LAURA BJELIČIĆ, TK Osvit

3. DEJANA MARKOVIC, JOPA

3. MARIJA RADIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - A -36

1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice

2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

3. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera

3. KARLA HOGGE, Casper

 

Mlađi kadetkinje - A -39

1. JOSIPA PAPIĆ, Zagreb

2. DONATELA HRASTOV, Karlovac

 

Mlađi kadetkinje - A -43

1. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra

2. LUCIJA STIPERSKI, Tkd Plamen

3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera

3. LEONARDA JURIĆ, OGRC Novska

 

Mlađi kadetkinje - A +51

1. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo

2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ

 

Mlađi kadeti - B

Mlađi kadeti - B -24

1. FRAN ŠERER, Zagreb

2. LOVRO MAŽAR, ORKA AS

3. ANDREJ BIZJAK, TK Osvit

3. RENATO CVITKOVIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - B -27

1. TONI DUJIĆ, Rugvica

2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE

3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac

3. FRAN BOSANČIĆ, Čigra

 

Mlađi kadeti - B -30

1. NOA RUK, Medvedgrad

2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA

3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC

3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin

 

Mlađi kadeti - B -33

1. VLAD IORDACHE, Instinct Taekwondo Team

2. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA

3. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina

3. JAKOV ŽEŽELJ, MASTER

 

Mlađi kadeti - B -36

1. KARLO OSTOJIĆ, Contra

2. JAN WELTINGER, Medvedgrad

3. JURE ĆURIĆ, ORKA AS

3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik

 

Mlađi kadeti - B -39

1. KARLO COVRAN, Karlovac

2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec

3. MARTIN PURGER, Karlovac

3. KARLO SEGEDIN, Forteca Korcula

 

Mlađi kadeti - B -43

1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra

2. COSMIN STAN, Instinct Taekwondo Team

3. LEONARDO LUKAČEVIĆ, Lekenik

3. JOSIP GALOVIĆ, TK Osvit

 

Mlađi kadeti - B -47

1. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar

2. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar

3. GORAN BUNČIĆ, TK Prana

3. ARMAN BRKIĆ, TKD BIHAĆ

 

Mlađi kadeti - B -51

1. TEO TANKOVIĆ, TCZ Ban Keglević

2. PATRIK BENDELJA, Karlovac

3. MARKO FARAC, Jastreb

3. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Mlađi kadeti - B +51

1. MIHAEL ROHTEK, Karlovac

2. JOSIP VULJANIC, Karlovac

3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb

3. MIHAEL MARINČIĆ, JAKOVLJE

 

Mlađe kadetkinje - B

Mlađi kadetkinje - B -24

1. LEA VINCEK, Karlovac

2. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac

 

Mlađi kadetkinje - B -27

1. LARA PAVICIC, Pantera

2. LEONARDA GOLUBIĆ, ORKA AS

3. LANA DEMETER, MAKSIMIR

3. ANA CIPETIĆ, Zagreb

 

Mlađi kadetkinje - B -30

1. HELENA BOROVIĆ, ORKA AS

2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec

3. NATALI MEĐERAL, SENJ

3. TARRA BUDAK, TK Osvit

 

Mlađi kadetkinje - B -33

1. MARTA HELENA PRPIĆ, TK Osvit

2. SARA LAZARUŠIĆ, TK Osvit

3. PETRA VUČEMILO, ST-KVAN

3. MARTA TOMLJNOVIĆ, SENJ

 

Mlađi kadetkinje - B -36

1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS

2. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad

3. NINA MIHELAC, SENJ

3. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević

 

Mlađi kadetkinje - B -39

1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad

2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević

3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team

3. REA MINKOVIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - B -43

1. LAURA GRBIN, Forteca Korcula

2. LINA JURIČEVIĆ, ST-KVAN

3. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad

 

Mlađi kadetkinje - B -47

1. NIKA BARIĆ, Čigra

2. NERA FLEGAR, Bistra

3. LORENA COLJA, Karlovac

3. MAGDALENA DRAGIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - B -51

1. MIRNA JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb

2. VERONIKA BILIČIĆ, Karlovac

3. TARA POSAVEC, TK Osvit

3. IDA LUJIĆ, OGRC Novska

 

Kadeti - A

Kadeti - A -33

1. ALEKS ROGIČ, TEMPO

2. TARIK HORIĆ, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. HRVOJE GRCIC, Karlovac

3. VEDRAN RAIČKOVIĆ, Jastreb

 

Kadeti - A -37

1. LUKA LEKO, MASTER

2. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo

3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina

3. ZIGA KORPAR, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Kadeti - A -41

1. LEON GLASNOVIC, Team Toigye Panthers

2. SZŰCS KRISZTIÁN, Goldstars

3. DOMINIK KONTENT, Tigar Zagreb

3. LEON HOLLHUBER, Novi Grad Sarajevo

 

Kadeti - A -45

1. TONĆI MIKELIĆ, neryo

2. MILAN SZIVAK, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA

3. GEORGE MITU, Instinct Taekwondo Team

 

Kadeti - A -49

1. DAVID MLINARIĆ, Casper

2. ANDRAS EGYHAZAS, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. TIN KATIĆ, DUGA RESA

3. DOMINIK JESIH, Jastreb

 

Kadeti - A -53

1. MARTIN PUTAK, Contra

2. PATRIK DIVKOVIČ, TEMPO

3. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ

3. MATTEO MANCA, Centro Taekwondo Olbia

 

Kadeti - A -57

1. IVAN ŠAPINA, Rugvica

2. DANIJEL VIDAKOVIĆ, Contra

3. LINUS LINDEN, Team Toigye Panthers

3. VANJA PETRIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

 

Kadeti - A -61

1. MARKO STANOJČIĆ, Ljubija-Prijedor

2. JOSIP STOJANOVIĆ, SPIRITUS

 

Kadeti - A -65

1. MATEJ MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević

2. VUK ROSIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - A +65

1. NIKO POPOVIĆ, Jastreb

2. NIK JUNCAJ, BESA

3. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb

 

Kadetkinje - A

Kadetkinje - A -33

1. NINA JAVORSKY, Pantera

2. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo

3. ADNA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo

 

Kadetkinje - A -37

1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. MICHAELA KUBIKOVA, Panter

3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, Brinje.

3. TENA ŠUSTERIĆ, TK Osvit

 

Kadetkinje - A -41

1. DIANA BIZJAK, TK Osvit

2. ANDREA GALETIĆ, Brinje.

3. LUCA PATAKFALVY, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. LANA KLAIĆ, Metalac

 

Kadetkinje - A -44

1. DORA PONGRAC, ORKA AS

2. MARTA JAGUSTOVIĆ, Bistra

3. DORA ŠČAPEC, Bistra

3. KATERINA KOTKOVA, Panter

 

Kadetkinje - A -47

1. ANTONIA KRAJNOVIĆ, Rugvica

2. MARTINA LJUBIČIĆ, ST-KVAN

3. PETRA LADIŠIĆ, ORKA AS

3. DORA BERONIC, Karlovac

 

Kadetkinje - A -51

1. JANA RULJIĆ, Azija

2. TAMARA TKALČEVIĆ, Contra

3. LEA LELJAK, Fox

3. STELA MESAR, Fox

 

Kadetkinje - A -55

1. MARIJA KUNJASIC, Forteca Korcula

2. MATEJA HORVAT, Čigra

3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana

3. BOŽICA RUKAVINA, SENJ

 

Kadetkinje - A -59

1. DOROTTYA GADÁCSI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

2. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice

 

Kadetkinje - A +59

1. BARBARA BIONDIĆ, SENJ

2. MATEA KRALJIĆ, GACKA

3. SELENA FRANJIĆ, Karlovac

3. LIBUSE BRAMBURKOVA, Panter

 

Kadeti - B

Kadeti - B -33

1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS

2. TOMISLAV KRIŽE, TK Osvit

3. NEVIO SVILIČIĆ, TK Prana

3. MARIO MUTAK, Karlovac

 

Kadeti - B -37

1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin

2. STJEPAN MLACAK, Karlovac

3. PATRIK PALIKUĆA, Tigar Zagreb

3. BUNIĆ SRĐAN, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - B -41

1. DOMINIK DAVIDOVIĆ, Medvedgrad

2. MARIJAN KODIĆ, ORKA AS

3. RASMUS BOLMAR-ISACSSON, Team Toigye Panthers

3. DOMINIK BUDIMIROVIC, Karlovac

 

Kadeti - B -45

1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar

2. ROSARIO COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE

3. JANKO BREBERINA, Karlovac

3. DUŠAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - B -49

1. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina

2. EDISON OLLURI, Jastreb

3. LEONARDO BUTINA, Jastreb

3. DJORDJE MILIC, JOPA

 

Kadeti - B -53

1. LAZAR SARAILIC, Fast Kick

2. BOJAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor

3. MARINO PEREŽA, neryo

3. BRUNO KOLAREVIĆ, Taekwondo klub OTOK

 

Kadeti - B -57

1. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

2. AJDIN PAJALIĆ, TKD BIHAĆ

3. SREĆKO ANIĆ, neryo

3. UROŠ MITROVIĆ, KBS Naisus

 

Kadeti - B -61

1. MIRZA HAMZIĆ, TKD BIHAĆ

2. KARLO BOŽIČEVIĆ, Lekenik

3. MATIJA CEROVAC, Karlovac

3. KRUNOSLAV TRNINIĆ, MAKSIMIR

 

Kadeti - B -65

1. DOMAGOJ STRELJAK, Karlovac

2. JAN IVANČIĆ, Karlovac

3. TADEJ FICKO, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Kadeti - B +65

1. DEJAN BIJELIC, Karlovac

2. TOMISLAV SREČIĆ, Lekenik

3. DAVID ILIC, Fast Kick

 

Kadetkinje – B

Kadetkinje - B -33

1. LAURA ĆOSO, ST-KVAN

2. ANDJELA GRABEŽ, Ljubija-Prijedor

 

Kadetkinje - B -37

1. MARIJA MAJCAN, ORKA AS

2. VITA VUČIČEVIĆ, TK Osvit

 

Kadetkinje - B -41

1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar

2. IVONA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor

3. ANTONIA ČUHALOV, Medvedgrad

3. LETIZIA COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Kadetkinje - B -44

1. PAULINA PUŠIĆ, Omega

2. IVA TURUDIĆ, Contra

3. IVA MARAS, Taekwondo klub OTOK

3. IRMA MATAN, Karlovac

 

Kadetkinje - B -51

1. DANIJELA CUCIC, JOPA

2. ANA KUČINIĆ, Ogulin

3. MARIJA VUJEVIĆ, Imotski

3. LARA KUTLAČA, TK Osvit

 

Kadetkinje - B -55

1. DORA VRANJEŠ, ORKA AS

2. MATEA PRIMORAC, Jastreb

3. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadetkinje - B -59

1. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec

2. IRA TAFRA, ST-KVAN

 

Kadetkinje - B +59

1. MARIJA PERKOVIĆ, ORKA AS

2. IVA VUJEVIĆ, Imotski

 

Juniori - A

Juniori - A -45

1. LEON GLASNOVIC, Team Toigye Panthers

2. STIVEN PITTACCO, Fast Kick

3. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb

 

Juniori - A -51

1. MARINO BORJAN, ST-KVAN

2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

 

Juniori - A -55

1. COSMIN BARAGHIN, Instinct Taekwondo Team

2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj

3. ZINEDIN BEQAJ, BESA

 

Juniori - A -59

1. IVAN HORVAT, Karlovac

2. LINUS LINDEN, Team Toigye Panthers

3. DAVIDE TURILLI, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Juniori - A -63

1. NORBERT SZEGEDI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

2. IVAN LETICA, KORYO

3. LEO KATIĆ, DUGA RESA

3. ANDREA CANO, Centro Taekwondo Olbia

 

Juniori - A -68

1. DUJE MILJEVIĆ, ST-KVAN

2. PETER KULCSAR, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. MATE BOKANOVIĆ, KORYO

3. ABDURAHMAN SAADNA, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

 

Juniori - A -73

1. IBRAHIM MEDARIC, START

2. ADAM SOBOTKA, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. DINO VUJIČIĆ, Jastreb

 

Juniorke - A

Juniorke - A -46

1. STEPANKA MARKOVA, Panter

2. ARDIANA KARAMANAGA, Taekwondo club Ulcinj

3. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA

 

Juniorke - A -49

1. MATEJA ĆOSIĆ, Jastreb

2. MEDINA KANACEVIC, Taekwondo club Ulcinj

3. CSENGE PATAKFALVY, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

 

Juniorke - A -52

1. DORA HORVAT, Pantera

2. ANASTASIYA MELNIKOVA, Neron

3. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA

3. ANA OSTOJA, TK Prana

 

Juniorke - A -55

1. ANA PIRAGIĆ, Omega

2. TEREZIA PAVKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. GABRIELA BOHUSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. ANA KLOBUČAR, TK Prana

 

Juniorke - A -59

1. PETRA TUSKAN, Karlovac

2. NIKA ĆURKO, Dan-Gun

 

Juniorke - A -63

1. ROBERTA LEBOVSKA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. NIVES KERNER, Jastreb

3. MAGDALENA RUMENJAK, Škorpion

 

Juniorke - A -68

1. LENKA MESAROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. IRENA NEDELJKOVIĆ, Beograd

 

Juniori - B

Juniori - B -55

1. JOSIP BREKALO, Jastreb

2. MITCHELL ĐULA, ST-KVAN

 

Juniori - B -63

1. LUKA ĐAKULOVIĆ, ST-KVAN

2. NIKOLA ŠARAC, KORYO

3. MATEO KOLMAN, Jastreb

3. ANTON JUNCAJ, BESA

 

Juniori - B -68

1. ADRIAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team

2. IGOR KOZINA, Karlovac

3. PATRIK LESSHI, PLOVANIJA-ZADAR

3. KARLO BLAŽEVIĆ, MASTER

 

Juniori - B -73

1. VELID PIDRO, BUGOJNO

2. NIKOLA RADOŠEVIĆ, Beli Andjeli

 

Juniori - B +78

1. GABRIEL GABOR, Black Tiger Snina

2. ANTONIO JUKIĆ, Taekwondo klub OTOK

3. IRFAN MUHADRI, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. SAMIR MANDARA, BUGOJNO

 

Juniorke - B

Juniorke - B -59

1. LENA PRUGINIC, Karlovac

2. SUZANA KOMŠIĆ, Karlovac

 

Juniorke - B -63

1. MIHAELA BREGOVIĆ, Karlovac

2. MELISSA ĆOSIĆ, Lekenik

 

Juniorke - B +68

1. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. PETRA ČEPIĆ, ST-KVAN

3. SARA KEKUŠ, Tigar Zagreb

 

Seniori - A

Seniori - A - 58

1. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. ALMEDIN ČIČAK, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. IVAN GUSTIN, Karlovac

 

Seniori - A - 68

1. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice

2. IONUT NISTOR, Instinct Taekwondo Team

3. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korcula

3. MARTIN SUCHÝ, Black Tiger Snina

 

Seniori - A - 80

1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korcula 3. SAŠA KOPETI, Zaprešić

3. CATALIN STAN, Instinct Taekwondo Team

 

Seniori - A +80

1. DŽEJLAN KALTAK, BUGOJNO

2. MAXHUN BERISHA, Kosovo Taekwondo Federation

 

Seniorke - A

Seniorke - A -49

1. MAJA LJUBANOVIĆ, ORKA AS

2. IRENA BIKIĆ, Forteca Korcula

3. ANA PURCARIN, Instinct Taekwondo Team

3. ZELENAI ADRIENN, Goldstars

 

Seniorke - A -57

1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Azija

2. PETRA BUTALA, Karlovac

3. ZUZANA PAPCUNOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. ADRIJANA SOK, Škorpion

 

Seniorke - A -67

1. NIVES AMBRUŠ, Medvedgrad

2. TIMEA BRAUN, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. SLADJANA RAICEVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

3. ANA-MARIA TICU, Instinct Taekwondo Team Seniorke - A +67

1. ANTONIJA ZEC, ST-KVAN

2. NIKOLINA BECANOVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

 

Seniori - B

Seniori - B - 80

1. SANDI PULJAK, Ozalj

2. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR

3. RUI GONCALVES, Kim Seung Yong TKD Club

3. AMEL NOVALIĆ, BUGOJNO

 

Seniori - B +80

1. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korcula

2. ALESANDRO LUCA, Centro Taekwondo Alessandria

 

Seniorke - B

Seniorke - B -67

1. KRISTINA MIHALIĆ, Karlovac

2. MICOL BUBBINI, Fast Kick

3. ANNA CANTONE, Centro Taekwondo Alessandria

2618
Kategorije: Taekwondo
Tagovi: Taekwondo
Komentari
# 2 Dana 24.10.2015 - 13:07 Minou ... je rekao/la:
Jedcio S. P. _ Fedsico / REALMENTE NOTc1VEL!!!!!!!!!!!!!!!! E EXPLcaNDIDO!!!!! E O QUE DEIXA ISSO MAIS INTERESSANTE c9 QUE Nc3O SE PRODUZIO c0 PARTIR DO NOVO , MAS A ATILIZAc7c3O DE UM OBJETO Jc1 EXISTENTE E MUITcdSSIMO DIFUNDIDO PELO MUNDO, COMO c9 O CELULAR. Ao colega Ruben Zevallos Jr., gsiratoa de dizer que ne3o e9 bem assim te3o simples!!! O engenheiro teve uma sacada de que ele poderia usar a COMPLEXIDADE TECNOLd3GICA EMPREGADA no celular e CRIAR ALGO MENOS COMPLEXO PARA SOMAR COM A Jc1 EXISTENTE! PORc9M Sd3 O ADAPTADOR QUE ELE FEZ Nc3O SERIA SUFICIENTE!!Gostei deste comente1rio ou ne3o: 0
 
# 1 Dana 14.10.2015 - 04:55 Tino ... je rekao/la:
Bonita(s) histf3ria(s). Boa de ler, de ouvir, de ver.Obrigado!Quanto ao "desconserto" das tuas refereancias a diferene7as e seehmlane7as, preferia referir-me a outras diferene7as bem mais visedveis que a parte da anatomia que se senta... sessenta?! Je1 os fizeste? Olha que ela, a tal Ana, com certeza que ainda ne3o (e tem muito mais cabelo!)Abrae7os
Nek se čuje i Vaš glas
Vaše ime:
Vaša poruka:
Foto
Video
Najpopularnije
Najnovije