Autor: Admin
Datum objave: 26.05.2013
Share
Komentari:
0,00


ODRŽAN KARLOVAC OPEN 2013.

Kompletni rezultati

Taekwondo klub Karlovac organizirao je jučer u Sportskoj dvorani na Rakovcu međunarodni turnir Karlovac Open 2013.

 

Natjecanje je održano u povodu obilježavanja 45 godina taekwondoa u Karlovcu. Nastupilo je 850 natjecatelja iz 85 klubova iz petnaest zemalja.

 

Turnir je otvorila zamjenica karlovačkog gradonačelnika Marina Kolaković. Natjecanje je održano u svim starosnim kategorijama, a odvijalo se na osam borilišta. Turnir je završio u večernjim satima svečanim proglašenjem najboljih natjecatelja i ekipa.

 

Mali olimpijci - A

Mali olimpijci - A -22

1. DAVID KARABEGOVIĆ, ORKA AS

2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia

3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac

3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - A -24

1. JAN FLEGAR, Bistra

2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS

3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA

 

Mali olimpijci - A -26

1. TEO BEŠIĆ, ORKA AS

2. DANIJEL LONCAR, Pantera

3. DAVID MIHIC, Pantera

3. KRISTIJAN GUŠIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - A -28

1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo

2. IVAN VUGRINEC, Karlovac

3. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb

3. MAURO BAUER, TK Prana

 

Mali olimpijci - A -30

1. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA

2. FILIP VURADIN, Karlovac

3. STIPE ORLOVIĆ, neryo

3. FILIP KUŠEC, Radnik

 

Mali olimpijci - A -32

1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb

2. INOKENTI IROŠNJIKOV, neryo

3. MATEO MILIĆ, ST-KVAN

3. LUKA MIKARIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Mali olimpijci - A -36

1. ROKO BULJAN, Jastreb

2. BORNA SANTAVEC, Karlovac

3. MATIJA MARINC, Karlovac

3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra

 

Mali olimpijci - A -40

1. KARLO GUĆ, ST-KVAN

2. MILOS TRKULJA, Ljubija-Prijedor

 

Mali olimpijci - A +40

1. JURICA RISEK, Čigra

2. SEBASTIAN BAKALAR, neryo

 

 

Mali olimpijke - A

Male olimpijke - A -22

1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb

2. BARBORA KOTKOVA, Panter

3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad

3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun

 

Male olimpijke - A -24

1. ANA REZAR, Casper

2. DORA TROHA, Bistra

3. KLAUDIA MARINC, Karlovac

3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb

 

Male olimpijke - A -28

1. NIKA BOSANČIĆ, Čigra

2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad

3. VERONIKA FULIR, ORKA AS

3. ANA MARIA BIKIĆ, ST-KVAN

 

Male olimpijke - A -30

1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb

2. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb

3. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor

3. NICOLE FUMIĆ, Bistra

 

Male olimpijke - A -32

1. FRANKA BAČURIN, Karlovac

2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korcula

 

Male olimpijke - A -36

1. BRUNA HOGGE, Casper

2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb

3. LORENA BENDEKOVIĆ, Karlovac

3. KARLA IVANČIĆ, Karlovac

 

 

Mali olimpijci - B

Mali olimpijci - B -18

1. GAJ HAFNER RUTAR, KORYO Slovenia

2. GABRIJEL ĐAKOVIĆ, Karlovac

3. LUKA VITAS, Karlovac

3. MATEJ FISLI, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -20

1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR

2. NIKOLA MIKELIĆ, neryo

3. GABRIJEL GUŠIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -22

1. MARK GUBANC, KORYO Slovenia

2. NIKOLA ANIĆ, ST-KVAN

3. JURE RAVLIĆ, ST-KVAN

3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac

 

Mali olimpijci - B -24

1. RAZVAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team

2. BORNA BRADARIĆ, neryo

3. EWALD STANIĆ, HTKD HVOJNICA

3. ROKO DUMANIĆ, Dan-Gun

 

Mali olimpijci - B -26

1. LUCA AVRAM, Instinct Taekwondo Team

2. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Mali olimpijke - B

Male olimpijke - B -26

1. ČIČA TANJA, Ljubija-Prijedor

2. NIKA KLIPA, Pantera

3. LUCIJA ŠULJ, Čigra

3. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Mlađi kadeti - A

Mlađi kadeti - A -24

1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac

2. NJEGOS PANTIC, JOPA Mlađi kadeti - A -27

1. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. FRAN JAVORSKY, Pantera

3. EMANUEL GEČEVIĆ, ORKA AS

3. SANDRO TUSKAN, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -30

1. JAN ŠURBAT, TK Osvit

2. BORNA HERCEG, TK Osvit

3. RICHARD BTRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

3. NIKOLA BRNARDIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -33

1. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit

2. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR

3. LIN KOVACIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

3. ANTON RAMAJ, ORKA AS

 

Mlađi kadeti - A -36

1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo

2. SVEN KLOBUČNIK, OGRC Novska

3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice

3. MATIJA MISKOVIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - A -39

1. IVAN GARAC, ST-KVAN

2. JOSIP COCE, neryo

3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad

 

Mlađi kadeti - A -43

1. FILIP VRBETIĆ, TK Osvit

2. JAS STAJNMEC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Mlađi kadeti - A -47

1. STIPE DADIĆ, ST-KVAN

2. JURE KORDIC, Forteca Korcula

3. LUKA DORIĆ, neryo

 

Mlađe kadetkinje - A

Mlađi kadetkinje - A -24

1. ASJA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo

2. NIKA KOLAREK, Pantera

 

Mlađi kadetkinje - A -27

1. JANA FILIPOVIĆ, Tkd Plamen

2. HANA DORIA ZAJEC, Dan-Gun

 

Mlađi kadetkinje - A -30

1. MARTA KVEŽ, TK Osvit

2. MELANIE MOLNAR, OGRC Novska

3. LAURA VIDEK, Pantera

3. MATEA VUKOREPA, neryo

 

Mlađi kadetkinje - A -33

1. JANA HRNJAK, TK Osvit

2. LAURA BJELIČIĆ, TK Osvit

3. DEJANA MARKOVIC, JOPA

3. MARIJA RADIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - A -36

1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice

2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

3. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera

3. KARLA HOGGE, Casper

 

Mlađi kadetkinje - A -39

1. JOSIPA PAPIĆ, Zagreb

2. DONATELA HRASTOV, Karlovac

 

Mlađi kadetkinje - A -43

1. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra

2. LUCIJA STIPERSKI, Tkd Plamen

3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera

3. LEONARDA JURIĆ, OGRC Novska

 

Mlađi kadetkinje - A +51

1. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo

2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ

 

Mlađi kadeti - B

Mlađi kadeti - B -24

1. FRAN ŠERER, Zagreb

2. LOVRO MAŽAR, ORKA AS

3. ANDREJ BIZJAK, TK Osvit

3. RENATO CVITKOVIC, Karlovac

 

Mlađi kadeti - B -27

1. TONI DUJIĆ, Rugvica

2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE

3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac

3. FRAN BOSANČIĆ, Čigra

 

Mlađi kadeti - B -30

1. NOA RUK, Medvedgrad

2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA

3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC

3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin

 

Mlađi kadeti - B -33

1. VLAD IORDACHE, Instinct Taekwondo Team

2. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA

3. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina

3. JAKOV ŽEŽELJ, MASTER

 

Mlađi kadeti - B -36

1. KARLO OSTOJIĆ, Contra

2. JAN WELTINGER, Medvedgrad

3. JURE ĆURIĆ, ORKA AS

3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik

 

Mlađi kadeti - B -39

1. KARLO COVRAN, Karlovac

2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec

3. MARTIN PURGER, Karlovac

3. KARLO SEGEDIN, Forteca Korcula

 

Mlađi kadeti - B -43

1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra

2. COSMIN STAN, Instinct Taekwondo Team

3. LEONARDO LUKAČEVIĆ, Lekenik

3. JOSIP GALOVIĆ, TK Osvit

 

Mlađi kadeti - B -47

1. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar

2. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar

3. GORAN BUNČIĆ, TK Prana

3. ARMAN BRKIĆ, TKD BIHAĆ

 

Mlađi kadeti - B -51

1. TEO TANKOVIĆ, TCZ Ban Keglević

2. PATRIK BENDELJA, Karlovac

3. MARKO FARAC, Jastreb

3. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Mlađi kadeti - B +51

1. MIHAEL ROHTEK, Karlovac

2. JOSIP VULJANIC, Karlovac

3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb

3. MIHAEL MARINČIĆ, JAKOVLJE

 

Mlađe kadetkinje - B

Mlađi kadetkinje - B -24

1. LEA VINCEK, Karlovac

2. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac

 

Mlađi kadetkinje - B -27

1. LARA PAVICIC, Pantera

2. LEONARDA GOLUBIĆ, ORKA AS

3. LANA DEMETER, MAKSIMIR

3. ANA CIPETIĆ, Zagreb

 

Mlađi kadetkinje - B -30

1. HELENA BOROVIĆ, ORKA AS

2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec

3. NATALI MEĐERAL, SENJ

3. TARRA BUDAK, TK Osvit

 

Mlađi kadetkinje - B -33

1. MARTA HELENA PRPIĆ, TK Osvit

2. SARA LAZARUŠIĆ, TK Osvit

3. PETRA VUČEMILO, ST-KVAN

3. MARTA TOMLJNOVIĆ, SENJ

 

Mlađi kadetkinje - B -36

1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS

2. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad

3. NINA MIHELAC, SENJ

3. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević

 

Mlađi kadetkinje - B -39

1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad

2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević

3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team

3. REA MINKOVIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - B -43

1. LAURA GRBIN, Forteca Korcula

2. LINA JURIČEVIĆ, ST-KVAN

3. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad

 

Mlađi kadetkinje - B -47

1. NIKA BARIĆ, Čigra

2. NERA FLEGAR, Bistra

3. LORENA COLJA, Karlovac

3. MAGDALENA DRAGIĆ, Bistra

 

Mlađi kadetkinje - B -51

1. MIRNA JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb

2. VERONIKA BILIČIĆ, Karlovac

3. TARA POSAVEC, TK Osvit

3. IDA LUJIĆ, OGRC Novska

 

Kadeti - A

Kadeti - A -33

1. ALEKS ROGIČ, TEMPO

2. TARIK HORIĆ, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. HRVOJE GRCIC, Karlovac

3. VEDRAN RAIČKOVIĆ, Jastreb

 

Kadeti - A -37

1. LUKA LEKO, MASTER

2. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo

3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina

3. ZIGA KORPAR, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Kadeti - A -41

1. LEON GLASNOVIC, Team Toigye Panthers

2. SZŰCS KRISZTIÁN, Goldstars

3. DOMINIK KONTENT, Tigar Zagreb

3. LEON HOLLHUBER, Novi Grad Sarajevo

 

Kadeti - A -45

1. TONĆI MIKELIĆ, neryo

2. MILAN SZIVAK, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA

3. GEORGE MITU, Instinct Taekwondo Team

 

Kadeti - A -49

1. DAVID MLINARIĆ, Casper

2. ANDRAS EGYHAZAS, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. TIN KATIĆ, DUGA RESA

3. DOMINIK JESIH, Jastreb

 

Kadeti - A -53

1. MARTIN PUTAK, Contra

2. PATRIK DIVKOVIČ, TEMPO

3. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ

3. MATTEO MANCA, Centro Taekwondo Olbia

 

Kadeti - A -57

1. IVAN ŠAPINA, Rugvica

2. DANIJEL VIDAKOVIĆ, Contra

3. LINUS LINDEN, Team Toigye Panthers

3. VANJA PETRIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

 

Kadeti - A -61

1. MARKO STANOJČIĆ, Ljubija-Prijedor

2. JOSIP STOJANOVIĆ, SPIRITUS

 

Kadeti - A -65

1. MATEJ MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević

2. VUK ROSIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - A +65

1. NIKO POPOVIĆ, Jastreb

2. NIK JUNCAJ, BESA

3. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb

 

Kadetkinje - A

Kadetkinje - A -33

1. NINA JAVORSKY, Pantera

2. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo

3. ADNA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo

 

Kadetkinje - A -37

1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. MICHAELA KUBIKOVA, Panter

3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, Brinje.

3. TENA ŠUSTERIĆ, TK Osvit

 

Kadetkinje - A -41

1. DIANA BIZJAK, TK Osvit

2. ANDREA GALETIĆ, Brinje.

3. LUCA PATAKFALVY, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. LANA KLAIĆ, Metalac

 

Kadetkinje - A -44

1. DORA PONGRAC, ORKA AS

2. MARTA JAGUSTOVIĆ, Bistra

3. DORA ŠČAPEC, Bistra

3. KATERINA KOTKOVA, Panter

 

Kadetkinje - A -47

1. ANTONIA KRAJNOVIĆ, Rugvica

2. MARTINA LJUBIČIĆ, ST-KVAN

3. PETRA LADIŠIĆ, ORKA AS

3. DORA BERONIC, Karlovac

 

Kadetkinje - A -51

1. JANA RULJIĆ, Azija

2. TAMARA TKALČEVIĆ, Contra

3. LEA LELJAK, Fox

3. STELA MESAR, Fox

 

Kadetkinje - A -55

1. MARIJA KUNJASIC, Forteca Korcula

2. MATEJA HORVAT, Čigra

3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana

3. BOŽICA RUKAVINA, SENJ

 

Kadetkinje - A -59

1. DOROTTYA GADÁCSI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

2. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice

 

Kadetkinje - A +59

1. BARBARA BIONDIĆ, SENJ

2. MATEA KRALJIĆ, GACKA

3. SELENA FRANJIĆ, Karlovac

3. LIBUSE BRAMBURKOVA, Panter

 

Kadeti - B

Kadeti - B -33

1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS

2. TOMISLAV KRIŽE, TK Osvit

3. NEVIO SVILIČIĆ, TK Prana

3. MARIO MUTAK, Karlovac

 

Kadeti - B -37

1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin

2. STJEPAN MLACAK, Karlovac

3. PATRIK PALIKUĆA, Tigar Zagreb

3. BUNIĆ SRĐAN, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - B -41

1. DOMINIK DAVIDOVIĆ, Medvedgrad

2. MARIJAN KODIĆ, ORKA AS

3. RASMUS BOLMAR-ISACSSON, Team Toigye Panthers

3. DOMINIK BUDIMIROVIC, Karlovac

 

Kadeti - B -45

1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar

2. ROSARIO COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE

3. JANKO BREBERINA, Karlovac

3. DUŠAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadeti - B -49

1. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina

2. EDISON OLLURI, Jastreb

3. LEONARDO BUTINA, Jastreb

3. DJORDJE MILIC, JOPA

 

Kadeti - B -53

1. LAZAR SARAILIC, Fast Kick

2. BOJAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor

3. MARINO PEREŽA, neryo

3. BRUNO KOLAREVIĆ, Taekwondo klub OTOK

 

Kadeti - B -57

1. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

2. AJDIN PAJALIĆ, TKD BIHAĆ

3. SREĆKO ANIĆ, neryo

3. UROŠ MITROVIĆ, KBS Naisus

 

Kadeti - B -61

1. MIRZA HAMZIĆ, TKD BIHAĆ

2. KARLO BOŽIČEVIĆ, Lekenik

3. MATIJA CEROVAC, Karlovac

3. KRUNOSLAV TRNINIĆ, MAKSIMIR

 

Kadeti - B -65

1. DOMAGOJ STRELJAK, Karlovac

2. JAN IVANČIĆ, Karlovac

3. TADEJ FICKO, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

 

Kadeti - B +65

1. DEJAN BIJELIC, Karlovac

2. TOMISLAV SREČIĆ, Lekenik

3. DAVID ILIC, Fast Kick

 

Kadetkinje – B

Kadetkinje - B -33

1. LAURA ĆOSO, ST-KVAN

2. ANDJELA GRABEŽ, Ljubija-Prijedor

 

Kadetkinje - B -37

1. MARIJA MAJCAN, ORKA AS

2. VITA VUČIČEVIĆ, TK Osvit

 

Kadetkinje - B -41

1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar

2. IVONA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor

3. ANTONIA ČUHALOV, Medvedgrad

3. LETIZIA COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Kadetkinje - B -44

1. PAULINA PUŠIĆ, Omega

2. IVA TURUDIĆ, Contra

3. IVA MARAS, Taekwondo klub OTOK

3. IRMA MATAN, Karlovac

 

Kadetkinje - B -51

1. DANIJELA CUCIC, JOPA

2. ANA KUČINIĆ, Ogulin

3. MARIJA VUJEVIĆ, Imotski

3. LARA KUTLAČA, TK Osvit

 

Kadetkinje - B -55

1. DORA VRANJEŠ, ORKA AS

2. MATEA PRIMORAC, Jastreb

3. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor

 

Kadetkinje - B -59

1. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec

2. IRA TAFRA, ST-KVAN

 

Kadetkinje - B +59

1. MARIJA PERKOVIĆ, ORKA AS

2. IVA VUJEVIĆ, Imotski

 

Juniori - A

Juniori - A -45

1. LEON GLASNOVIC, Team Toigye Panthers

2. STIVEN PITTACCO, Fast Kick

3. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb

 

Juniori - A -51

1. MARINO BORJAN, ST-KVAN

2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

 

Juniori - A -55

1. COSMIN BARAGHIN, Instinct Taekwondo Team

2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj

3. ZINEDIN BEQAJ, BESA

 

Juniori - A -59

1. IVAN HORVAT, Karlovac

2. LINUS LINDEN, Team Toigye Panthers

3. DAVIDE TURILLI, FREE SPIRIT TRIESTE

 

Juniori - A -63

1. NORBERT SZEGEDI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

2. IVAN LETICA, KORYO

3. LEO KATIĆ, DUGA RESA

3. ANDREA CANO, Centro Taekwondo Olbia

 

Juniori - A -68

1. DUJE MILJEVIĆ, ST-KVAN

2. PETER KULCSAR, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. MATE BOKANOVIĆ, KORYO

3. ABDURAHMAN SAADNA, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

 

Juniori - A -73

1. IBRAHIM MEDARIC, START

2. ADAM SOBOTKA, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. DINO VUJIČIĆ, Jastreb

 

Juniorke - A

Juniorke - A -46

1. STEPANKA MARKOVA, Panter

2. ARDIANA KARAMANAGA, Taekwondo club Ulcinj

3. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA

 

Juniorke - A -49

1. MATEJA ĆOSIĆ, Jastreb

2. MEDINA KANACEVIC, Taekwondo club Ulcinj

3. CSENGE PATAKFALVY, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

 

Juniorke - A -52

1. DORA HORVAT, Pantera

2. ANASTASIYA MELNIKOVA, Neron

3. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA

3. ANA OSTOJA, TK Prana

 

Juniorke - A -55

1. ANA PIRAGIĆ, Omega

2. TEREZIA PAVKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. GABRIELA BOHUSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. ANA KLOBUČAR, TK Prana

 

Juniorke - A -59

1. PETRA TUSKAN, Karlovac

2. NIKA ĆURKO, Dan-Gun

 

Juniorke - A -63

1. ROBERTA LEBOVSKA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. NIVES KERNER, Jastreb

3. MAGDALENA RUMENJAK, Škorpion

 

Juniorke - A -68

1. LENKA MESAROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. IRENA NEDELJKOVIĆ, Beograd

 

Juniori - B

Juniori - B -55

1. JOSIP BREKALO, Jastreb

2. MITCHELL ĐULA, ST-KVAN

 

Juniori - B -63

1. LUKA ĐAKULOVIĆ, ST-KVAN

2. NIKOLA ŠARAC, KORYO

3. MATEO KOLMAN, Jastreb

3. ANTON JUNCAJ, BESA

 

Juniori - B -68

1. ADRIAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team

2. IGOR KOZINA, Karlovac

3. PATRIK LESSHI, PLOVANIJA-ZADAR

3. KARLO BLAŽEVIĆ, MASTER

 

Juniori - B -73

1. VELID PIDRO, BUGOJNO

2. NIKOLA RADOŠEVIĆ, Beli Andjeli

 

Juniori - B +78

1. GABRIEL GABOR, Black Tiger Snina

2. ANTONIO JUKIĆ, Taekwondo klub OTOK

3. IRFAN MUHADRI, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. SAMIR MANDARA, BUGOJNO

 

Juniorke - B

Juniorke - B -59

1. LENA PRUGINIC, Karlovac

2. SUZANA KOMŠIĆ, Karlovac

 

Juniorke - B -63

1. MIHAELA BREGOVIĆ, Karlovac

2. MELISSA ĆOSIĆ, Lekenik

 

Juniorke - B +68

1. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

2. PETRA ČEPIĆ, ST-KVAN

3. SARA KEKUŠ, Tigar Zagreb

 

Seniori - A

Seniori - A - 58

1. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

2. ALMEDIN ČIČAK, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE

3. IVAN GUSTIN, Karlovac

 

Seniori - A - 68

1. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice

2. IONUT NISTOR, Instinct Taekwondo Team

3. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korcula

3. MARTIN SUCHÝ, Black Tiger Snina

 

Seniori - A - 80

1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korcula 3. SAŠA KOPETI, Zaprešić

3. CATALIN STAN, Instinct Taekwondo Team

 

Seniori - A +80

1. DŽEJLAN KALTAK, BUGOJNO

2. MAXHUN BERISHA, Kosovo Taekwondo Federation

 

Seniorke - A

Seniorke - A -49

1. MAJA LJUBANOVIĆ, ORKA AS

2. IRENA BIKIĆ, Forteca Korcula

3. ANA PURCARIN, Instinct Taekwondo Team

3. ZELENAI ADRIENN, Goldstars

 

Seniorke - A -57

1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Azija

2. PETRA BUTALA, Karlovac

3. ZUZANA PAPCUNOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

3. ADRIJANA SOK, Škorpion

 

Seniorke - A -67

1. NIVES AMBRUŠ, Medvedgrad

2. TIMEA BRAUN, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG

3. SLADJANA RAICEVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

3. ANA-MARIA TICU, Instinct Taekwondo Team Seniorke - A +67

1. ANTONIJA ZEC, ST-KVAN

2. NIKOLINA BECANOVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA

 

Seniori - B

Seniori - B - 80

1. SANDI PULJAK, Ozalj

2. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR

3. RUI GONCALVES, Kim Seung Yong TKD Club

3. AMEL NOVALIĆ, BUGOJNO

 

Seniori - B +80

1. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korcula

2. ALESANDRO LUCA, Centro Taekwondo Alessandria

 

Seniorke - B

Seniorke - B -67

1. KRISTINA MIHALIĆ, Karlovac

2. MICOL BUBBINI, Fast Kick

3. ANNA CANTONE, Centro Taekwondo Alessandria

1170
Kategorije: Taekwondo
Tagovi: Taekwondo
Nek se čuje i Vaš glas
Vaše ime:
Vaša poruka:
Članci vezani po tagovima
Konkurencija je i ovog puta strahovito jaka jer pravo dolaska na grand ...
U izuzetno jakoj konkurenciji izdvojila su se zvučna taekwondo imena a ...
Natjecanje se održalo u subotu, 28.12.O.G. u Karlovcu u dvorani ''Atomsko ...
Natjecanje se održava po pravilima HTS za kadete, juniore i seniore u ...
Veliki iskorak u svojoj karijeri napravila je Splićanka Tanja Rastović ...
Za taekwondo to je početak kvalifikacijskog puta prema Olimpijskim igrama ...
U nedjelju 08.12.2013. u Karlovcu, u organizaciji taekwondo kluba Karlovac ...
Održan prijateljski susret juniorskog nacionalnog tima Južne Koreje i ...
Upravni odbor Hrvatskog taekwondo saveza donio je, temljem pristiglih ...
Obavještavamo vas, de će se u sklopu Europske turneje Juniorskog ...
Ukoliko je dijete puno energije, kao što je slučaj kod većina današnje ...
U organizaciji taekwondo kluba Dubrava i trgovačkiog centara Garden Mall, ...
Danas je održava 11. po „Taekwondo Adidas Maksimir“ kup. Kao i svake ...
U nedjelju 24.11.2013. u prepunoj dvorani Sutinska vrela, 889 natjecatelja ...
Ove subote se održava 11. po „Taekwondo Adidas Maksimir“ kup. Kao i svake ...
Ove nedjelje biti će održan međunarodni taekwondo turnir humanitarnog ...
U sklopu Europske turneje, najboljem Juniorskom Nacionalnom timu Koreje, ...
Hrvatske olimpijke Ana i Lucija Zaninović sudjelovale su u Splitu na ...
Seminar Hrvatskog taekwondo saveza u svrhu produživanja i stjecanja ...
U Rusiji u St. Petersburgu se održavaju Svjetske borilačke igre ...
Dragi prijatelji i poklonici taekwodoa, veliko nam je zadovoljstvo pozvati ...
Na Otvorenom Poomsae prvenstvu Mađarske nastupila je hrvatska tehnička ...
Zadnjeg dana Europskog prvenstva u Portu boje Hrvatske branila su dva ...
Treći dan Europskog taekwondo prvenstva za hrvatsku reprezentaciju ...
Drugog dana Europskog juniorskog prvenstva Hrvatska je nastupila sa tri ...
Hrvatska juniorska taekwondo reprezentacija nastupa na Europskom prvenstvu ...
Proteklog vikenda,točnije u subotu 21.09.2013. održano je prvenstvo ...
Nakon dužeg vremena Alfe su nastupile na WTF turniru, ovaj turnir je ...
Iduće Svjetsko juniorsko prvenstvo i kvalifikacije za Olimpijske igre ...
Hrvatska juniorska reprezentacija je nakon odrađenih trening kampova u ...
Zadnjeg dana Europskog prvenstva na tatami je izaslo pet hrvatskih ...
Nakon zlatnih odličja Brune Vuletić i Ane Taslak te brončane Anđele Ćosić ...
Članovi taekwondo kluba Marjan nastavljaju osvajati odličja na svjetskim i ...
Predzadnjeg dana Europskog kadetskog prvenstva Hrvatska je imala 6 ...
Drugog dana Europskog kadetskog prvenstva za Hrvatsku su nastupili Marko ...
Prvog dana Europskog kadetskog prvenstva u Bukureštu nastupili su Luka ...
Prije početka kadetskog taekwondo prvenstva Europe u Bukurestu je odrzano ...
Kadetska reprezentacija je završila sa programom aktivnosti (natjecanja i ...
Juniorska reprezentacija je 14.08. otputovala u Vrnjačku banju gdje se u ...
Kadetska reprezentacija je u svom Programu aktivnosti za nastup na ...
Članica TKD kluba Forteca iz Korčule, mlada Blajka Frana Anić okitila se ...
Ana i Lucija Zaninović danas su na konferenciji za novinare u Splitu ...
Posljednjeg dana svjetskog prvenstva svjetska taekwondo federacija ...
Šestog dana svjetskog prvenstva u Meksiku u Puebli na tatami su izašli ...
Ana Zaninović je osvojila srebro na svjetskom prvenstvu u taekwondou u ...
Trećeg dana svjetskog taekwondo prvenstva gužva u dvorani se nimalo ne ...
Lucija Zaninović, članica splitskog Marjana i hrvatska taekwondo ...
Prvog dana svjetskog prvenstva nastupili su Mateja Kunovic do 46 kg i ...
Nakon dva tjedna visinskih priprema u olimpijskom centru u La Lomi u ...
Hrvatska seniorska reprezentacija (6 seniorki i 4 seniora) treneri Toni ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija danas 28.06.2013. putuje na završne ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija u petak putuje na završne pripreme i ...
Lucija Zaninović je nakon tri zlatna odličja u posljednjih mjesec dana ...
Na Otvorenom prvenstvu Švicarske u Lausanni (08.-09.06.) nastupila je ...
Za dobre vijesti pobrinule su se još dvije članice hrvatske ...
Lucija Zaninović se vratila nakon pauze od deset mjeseci i u tri tjedna ...
Dana 09.06.2013. godine na 2. Kupu Jakovlja, u Jakovlju, nastupio je i ...
Danas se u Jakovlju u Dvorani OŠ Jakovlje održao Taekwondo turnir u ...
Pod pokroviteljstvom grada Senja i Turističke zajednice, 14. memorijalni ...
Pod pokroviteljstvom grada Senja i Turističke zajednice, 14. memorijalni ...
Temeljem zamolbi sportaša i sportašica za upis u srednje škole - razredni ...
Kadetska i juniorska reprezentacija ostvarila je odličan uspjeh na ...
U Innsbrucku je 01. i 02.2013. održan tradicionalni međunarodni taekwondo ...
Hrvatski taekwondo savez će u velikom sastavu nastupiti na Otvorenom ...
Povijest taekwondoa prati se unazad više od 2000 godina, današnja Svjetska ...
U organizaciji TKD saveza Karlovačke Županije uz pokroviteljstvo Školskog ...
Povodom 400. rođendana Karlovca a uoči ulaska Republike Hrvatske u ...
U subotu 18.05.2013. godine u Novoj Gradišci održano je seniorsko ...
Prvenstvo Hrvatske 2013. za seniorke i seniore održalo se u subotu, 18. ...
U Splitu je na Gripama održana svečanost otvaranja olimpijskog taekwondo ...
Otvaranje olimpijskog taekwondo centra u Splitu i zida slave splitskih ...
U nedjelju 28. travnja u organizaciji TK Čigra održano je najveće ...
Taekwondo klub Marjan na čelu s predsjednikom Tonijem Tomasom te sestrama ...
Mateja Beršinić nastupila na Europskom tehničkom prvenstvu u Španjolskoj, ...
Odličan početak Europskog prvenstva u formama za Hrvatsku, Jelena Marot ...
Europsko prvenstvo u formama održava se u Alicanteu u Španjolskoj od ...
U Alikanteu u Španjolskoj se održava Europsko tehničko prvenstvo u ...
Na 4. Čigra limač kup u nedjelju 28.04.2013. u sportskoj dvorani ...
Članovi Taekwondo Kluba Tigar Karlovac, nastupili su u nedjelju ...
9. memorijalni turnir Bljesak 1995. održan u subotu, 27.04.2013. u ...
Svjetsko seniorsko prvenstvo se ove godine održava u Puebli (Meksiko), ...
Čigra Limach Kup jedinstveno je natjecanje za najmlađe uzraste taekwondo ...
U Moldaviji se od 16. do 21. travnja održalo europsko mlađe seniorsko ...
Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje održalo se 20. travnja 2013. ...
Uoči ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju, grad Karlovac obilježava ...
U subotu, 20. trevnja 2013, u Varaždinu se održalo Kadetsko prvenstvo ...
Do kraja trećeg dana Europskog prvenstva 16-21 u moldavskom gradu Chisinau ...
Nakon dolaska u Chisinau, hrvatska reprezentacija se smjestila u službeni ...
Nakon završenih bazičnih priprema seniorske taekwondo reprezentacije u ...
Na 4. Europskom prvenstvu 16-21 koje se održava od 18. - 21. travnja 2013. ...
Taekwondo klub Karlovac je proteklog vikenda nastupio na više međunarodnih ...
Na ovogodišnjem 20. po redu JUBILARNOM DAN-GUN OPEN 13. travnja 2013 ...
U subotu se u dvorani Sutinska vrela održao 20. jubilarni Dan Gun Open, ...
Dan-Gun Open slavi 20. godišnjicu postojanja, na ovogodišnjem izdanju ...
Ogledni turnir za hrvatsku kadetsku reprezentaciju 13. Gacka Open koji se ...
Jubilarni 20. DAN-GUN OPEN 2013. koji će se održati 13.04.2013. u ...
U subotu 06.04.2013. godine u dvorani Mavrinci u Čavlima održano je ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija nastupila je u Belgiji na jednoj od ...
Proteklog perioda članovi taekwondo kluba Karlovac nastupili su na ...
06.04.2013. u Rijeci je održano juniorsko prvenstvo Hrvatske na kojem su ...
U subotu 6. travnja u Čavlima u sportskoj dvorani Mavrinci održalo se ...
U organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza 07.04.2013. održat će se ...
Na Otvorenom prvenstvu Belgije, turniru A klase Europske taekwondo unije ...
U subotu 6. travnja u Čavlima u sportskoj dvorani Mavrinci održati će se ...
Hrvatska seniorska reprezentacija je ostvarila odlične pojedinačne ...
U Splitu je u olimpijskom taekwondo centru pripreme odradio Aaron Cook ...
Na jednom od najjačih svjetskih turnira na kojem je nastupilo gotovo 1000 ...
U subotu 16.03.2013 u dvorani srednjoškolskog centra u Imotskom ...
U nizozemskom gradiću Eidenhovenu održan je 40. po redu Dutch open s 1000 ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija spremna je za nove izazove na startu još ...
7. Memorijalni turnir Josip Jović biti će održan 16. ožujka 2013. godine u ...
U Hamburgu je 09. i 10.03.2013. održano otvoreno prvenstvo Njemačke, po ...
U subotu 02.03.2013. godine u maloj dvorani sportskog centra Gripe održan ...
02. ožujka 2013. godine u Sportskoj dvorani Vijuš, u organizaciji ...
U subotu se u maloj dvorani ŠRC Gripe održao još jedan uspješan taekwondo ...
U subotu i nedjelju 23. i 24.02.2013. godine održan je Slovenija Open na ...
02. ožujka 2013. godine , Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš u ...
U foyeru HNK Splita podjeljenja su priznanja za najbolje sportaše, trener, ...
Sukladno Planu i programu seniorske reprezentacije za 2013. godinu ...
Nakon dobrih vijesti iz Međunarodnog olimpijskog odbora vezano uz ostanak ...
13. veljače 2013. ekipa češkog taekwondo kluba Lacek stigla je na trening ...
Svjetska taekwondo federacja WTF je donijela novu odredbu za sve službene ...
Chungwon Choue, predsjendik Svjetske taekwondo federacije je uputio pismo ...
U švedskom Trelleborgu održan je turnir koji se najboljim borcima ...
Hrvatski paraolimpijski odbor je 07. veljače 2013. u Kongresnoj dvorani ...
Hrvatska seniorska taekwondo reprezentacija odradila je dvotjedne bazične ...
Dana 27.01.2013. godine u Zagrebu je održano polaganje za crne pojaseve na ...
Zbog iznimno loših vremenskih uvjeta na području cijele Hrvatske, seminari ...
Svjetska taekwondo federacija (WTF) donijela je odluku u 2012. godini o ...
Ispit za stjecanje taekwondo zvanja razine crnog pojasa od 1. do 4. dana ...
Seminar za stjecanje / produženje licence trenera i voditelja će se ...
Miroslav Brežan je ovih dana priznat kao međunarodni sudac S klase, a ...
Dana 21.12.2012. godine u prepunoj maloj dvorani sportskog centra Gripe ...
Završno polaganje i dodjelu plaketa i priznanja taekwondo kluba Marjan za ...
Hrvatski taekwondo savez je organizirao seminar za suce HTS-a od 14. - 16. ...
Odlukom večine članova Upravnog odbora Hrvatskog taekwondo saveza, a ...
Na poziv Bjeloruske taekwondo federacije ekipa taekwondo kluba Dubrava ...
U subotu se u Dugoj Resi unatoč lošim vremenskim prilikama održao Sv. ...
2012. godina je potvrdila status hrvatskog taekwondo sporta u vrhu ...
U Osijeku se održalo kadetsko prvenstvo Hrvatske na kojem su članovi ...
Seminar za suce Hrvatskog taekwondo saveza za natjecanja u tehnici i ...
U 2013. godini održat će se Europsko prvenstvo za juniore i kadete, osam ...
Ministar znanosti, obrazovanja i sporta uručio je u petak Državne nagrade ...
U subotu, 24. studenog u Karlovcu se održalo 1. Studentsko prvenstvo ...
Hrvatska ženska taekwondo reprezentacija osvojila je treće mjesto i ...
U organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza i Hrvatskog taekwondo ...
U Splitu se jučer, 24. studenog 2012. godine održao Međunarodni taekwondo ...
Na Arubi je održano Svjetsko para prvenstvo u taekwondou, Hrvatsku je ...
Na Arubi u gradu Santa Cruz se održava Svjetski kup od 23. do 25. studenog ...
Lucija Zaninović, brončana hrvatska olimpijka, od Olimpijskih igara nije ...
U Splitu će se 24.11.2012 godine održati Međunarodno taekwondo natjecanje ...
U Dugoj Resi će se 08.12.2012 godine održati 10. Sveti Nikola Taekwondo ...
U organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza i Hrvatskog taekwondo ...
Na međunarodnom 14. Jastreb Open turniru koji je održan 27.10. 2012. u ...
Hrvatska seniorska reprezentacija je nastupila na XI. Galeb Trophy (ETU ...
Ove subote, 27. listopada, u sportskoj dvorani Sutinska vrela u Zagrebu ...
20. i 21. listopada ove godine Taekwondo klub Dubrava učestvovao je na 11 ...
Humanitarno, već tradicionalno međunarodno taekwondo natjecanje za djecu i ...
Hrvatska taekwondo reprezentativka Petra Matijašević vraća se s ruske ...
Nakon nadmetanja u Rusiji proširena reprezentacija će put Beograda na ...
U pojedinačnim mečevima susreta Europe i Azije nastupe su zabilježili i ...
Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović uručio je prigodom Dana ...
Dvoje hrvatskih taekwondo reprezentativaca će ovog vikenda nastupiti na ...
U Domu sportova (Dvorana 4) održat će se 24.11.2012. (subota) kontrolno ...
Proteklog je vikenda održan trinaesti po redu taekwondo turnir Bjelovar 91 ...
Sedmo međunarodno taekwando prvenstvo Olympic Open za djecu, kadete, ...
06. listopada 2012. Godine u sportskoj dvorani Brod, Slavonski Brod, ...
Na međunarodnom turniru XI. Galeb Beograd Open koji ima status ETU turnira ...
14. Jastreb Open 2012, tradicionalno međunarodno humanitarno taekwondo ...
Međunarodno taekwondo natjecanje Hallelujah Cup 2012 bit će održano u ...
23.09.2012. u dvorani Sutinska Vrela održano je prvenstvo Zagreba u ...
Na prvenstvu Balkana nastupilo je 10 zemalja sa 424 sportaša u ...
22.rujna 2012. godine u dvorani Vijuš, članovi Alfi su po prvi puta ...
Taekwondo klub Karlovac je pod pokroviteljstvom svog grada dosad ...
WTF i Međunarodna taekwondo akademija Sveučilišta Kyung Hee nastavljaju ...
Korejska borilačka vještina u Hrvatskoj doživljava novo osvježenje, nakon ...
Sportski centar Cro Combat Centar u Skradinu po drugi put je domaćin ...
Taekwondo savez Bosne i Hercegovine je domaćin Prvenstva Balkana 2012., ...
Međunarodno taekwondo prvenstvo za mlađe kadete, kadete, juniore i seniore ...
Kako bi ih bolje upoznali njihovi novi članovi, TK Dubrava i Garden Mall ...
Hrvatsku juniorsku reprezentaciju u 2013. godini očekuje nastup na ...
Odbor za izbor najuspješnijeg sportaša i sportašice, te ekipe mlađih ...
Dogradonačelnici Anđelka Visković i Jure Šundov primili su sestre Luciju i ...
Vjerovali ili ne, moguće je spojiti sunce, more i taekwondo a sve to na ...
Prvu olimpijsku medalju u borilačkim sportovima za grad Split osvojila je ...
Franka Anić, inače članica TKD Forteca iz Korčule je nastupila na ...
Lucija Zaninović donijela je Hrvatskoj četvrto olimpijsko odličje u ...
Danas na svoj put prema olimpijskoj medalji u taekwondou kreće peta ...
U ponedjeljak je obavljen ždrijeb olimpijskog turnira u taekwondou u kojem ...
Najvećim sportašima svijeta Olimpijske igre su vrhunac njihovih snova, a ...
U gradu Daegu u Koreji održane su od 13. do 17. srpnja 46. svjetske dječje ...
Sestre Zaninović su već nakon Europskog prvenstva krenule sa vrlo ...
Nakon duga dva i pol mjeseca priprema i izolacije Ana i Lucija Zaninović ...
Uoči svakih olimpijskih igara uredništvo USA Todaya redovito se voli ...
U organizaciji Taekwondo kluba Karlovac, u subotu 7. srpnja je održano ...
Hrvatski teakwondo savez oglasio se priopćenjem vezanim uz odluku o ...
Hrvatske taekwondo reprezentativke, sestre Ana i Lucija Zaninović ...
Na Europskom prvenstvu 16-21 koje se održalo u Ateni svoju kvalitetu su ...
Kadeti taekwondo kluba Marjan trijumfalno su prošli i kroz Senj uvjerljivo ...
Na nedavno održanom turniru ETU-A klase Austria open 2012., nastupio je i ...
U grčkom gradu Ateni održava se Europsko prvenstvo 16-21, za Hrvatsku će ...
Dok je cijelu Europu zahvatila groznica nogometnog prvenstva starog ...
Članovi taekwondo kluba Marjan vratili su se iz Austrije sa međunarodnog A ...
13. memorijalni kadetski taekwondo turnir Senjski vitezovi 2012.bit će ...
Petra Matijašević, jedina hrvatska predstavnica na Svjetskom studentskom ...
Taekwondo klubovi Grobnik Čavle i Rječina Jelenje, pozivaju vas na 3. ...
Splićanka Petra Matijašević, brončana na nedavno završenom europskom ...
Međunarodno Taekwondo natjecanje KARLOVAC OPEN 2012, održati će se u ...
Svjetsko studentsko prvenstvo održava se u gradu Pocheon u Koreji od 25. ...
Visa Inc. pozvala je sve fanove iz Hrvatske da navijaju za svoje omiljene ...
U subotu 12.05.2012. održan je međunarodni turnir Susedgrad Sokol Pokal u ...
Povodom obilježavanja 45 godina djelovanja, Taekwondo klub Karlovac je ...
Alfa i omega hrvatskog trenerskog taekwondoa, Toni Tomas je ponovno ...
Zanji dan Europskog prvenstva završio je na najbolji mogući način, od ...
Treći dan Europskog taekwondo seniorskog prvenstva u Manchesteru na tatami ...
Hrvatska 24-godišnja taekwondoašica Lucija Zaninović obranila je europsko ...
U prostorijama kluba Pit Bull Zagreb uz kickboxing, tajlandski boks, ...
Prva hrvatska predstavnica na Europskom teakwondo prvenstvu Marina Sumić ...
U subotu 5.svibnja u Otočcu u orgnaizaciji TKD kluba Gacka održava se 12. ...
Taekwondo tehnički seminar održati će se u utorak 8. svibnja u Karlovcu a ...
Danas započinje Europsko seniorsko prvenstvo, hrvatska taekwodnoašica ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija danas je ujutro otputovala iz Zagreba za ...
Zbog snijega u veljači Valentinov Cup je odgođen za 28. travanj 2011. ...
Završne pripreme pred nastup na Europskom seniorskom prvenstvu održat će ...
Fantastičan rezultat ostvarili su natjecatelji taekwondo kluba Marjan na ...
Seniorsko prvenstvo Hrvake održano je 14.04.2012. u podsusedskoj dvorani ...
U subotu, 14. travnja, u tehničkoj organizaciji Taekwondo kluba Susedgrad ...
Najpoznatije splitske blizanke potvrđuju odličnu formu u olimpijskoj ...
Domaćin Seniorskog prvenstva Hrvatske će u subotu, 14. travnja, biti ...
Mlada Korčulanka Franka Anić ima tek navršenih 21 godinu, a uskoro će ...
Trećeg dana na 9. WTF taekwondo svjetskom prvenstvu završene su borbe u ...
Na juniorskom svjetskom prvenstvu u tae-kwon-dou, Mateja Kunović, hrvatska ...
Sportski direktor Taekwondo kluba Karlovac Miroslav Brežan je dobio ...
U Egiptu je počelo svjetsko juniorsko prvenstvo u taekwondou na kojem će u ...
Na jakom međunarodnom A turniru u belgijskom Gentu prvog dana natjecanja ...
Taekwondo sezona se maksimalno zahuktala i pred nama je nekoliko izuzetno ...
Pozivaju se suci za sportsku borbu Hrvatskog taekwondo saveza sa ...
Još jedan veliki uspjeh ostvarile su sestre Zaninović, ali i cjelokupna ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija otputovala je na jaki međunarodni turnir ...
Na Svjetskom juniorskom prvenstvu koje se održava u Egiptu (grad Sharm El ...
U Eindhovenu na Otvorenom prvenstvu Nizozemske nastupit će hrvatska ženska ...
U organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza u subotu 03.03.2012.održano je ...
Otvoreno prvenstvo Njemačke (German open) je okupilo oko 1200 seniora i ...
Martina Zubčić, brončana s Olimpijade u Pekingu 2008. godine, vratila se u ...
U organizaciji USA Taekwondoa u Las Vegtas Hilton Hotelu održava se US ...
Hrvatska je završila svoj nastup na US Open-u, G2 taekwondo turniru, ...
Hrvatska taekwondo reprezentacija završila je s visinskim pripremama u ...
Hrvatske reprezentativke zajedno sa trenerom Tonijem Tomasom se nalaze na ...
Dražen Mađarević, uvaženi taekwondo stručnjak, izviđač, taekwondo sportaš, ...
Kriteriji za uvrštenje sportaša u sastav Hrvatske juniorske taekwondo ...
Hrvatske reprezetativke Lucija i Ana Zaninović zajedno sa svojim ...
U hladnoj Švedskoj 11.02.2012. održan je prvi dan međunarodnog turnira ...
Ove godine hrvatski taekwondo očekuje najvažniji sportski događaj, a to je ...
U dvorani Vatroslav Lisinski održana je godišnja svečana dodjela nagrada ...
U organizaciji Taekwondo kluba Rugvica, 04.-05.02.2012. održano je 10 ...
Hrvatske taekwondo reprezentativke potpisale su dvogodišnji ugovor sa ...
Već 17 godina zaredom u isto vrijeme, veljača, u Njemačkom gradu Mercedesa ...
U Zagrebu se 21. i 22. siječnja 2012. održao licencni seminar za suce ...
U sportskoj dvorani TK Dubrava, Koledinečka bb (plac Dubrava) 28. ...
Franka Anić, članica Taekwando kluba Forteca iz Korčule, izborila je ...
Hrvatski taekwondo reprezentativci Stipe Jarloni i Filip Grgić ...
Nakon uspjeha sestara Zaninović koje su osvajanjem svjetskog naslova u ...
Hrvatski taekwondoaški reprezentativac Stipe Jarloni velika je nada ...
U Zagrebu se 14. i 15. siječnja održao seminar za na kojem su svoje ...
Krajem tjedna započinju europske olimpijske kvalifikacije, od naših ...
Nakon što je 15 dana bila u komi, Azra Zukanović (25), nekadašnja hrvatska ...
Prof. dr. sc. Franjo Prot imenovan je članom odbora za nadzor natjecanja ...
Sestre Zaninović su makarskim učenicima ispričale što znači biti vrhunski ...
masTaekwondo piše da je Hrvatski taekwondo savez potvrdio kako hrvatski ...
Temeljem prijedloga klubova, članovi Upravnog odbora Hrvatskog taekwondo ...
Hrvatska seniorska reprezentacija nalazi se na bazičnim pripremama u ...
Hrvatski taekwondo savez započeo je novu radnu godinu, preuzmite pozive za ...
Sestre Ana i Lucija Zaninović dokazale da je sportsko srce zaista veliko ...
Predsjendik World Taekwondo Federation-a Chungwon Choue zaželio je svim ...
Ana Zaninović, aktualna svjetska prvakinja u taekwondou, je najbolja ...
Jedna od najboljih hrvatskih taekwondo sportašica, reprezentativka, a ...
Otvoreno prvenstvo Francuske održalo se u Parizu 10. i 11. prosinca 2011. ...
Hrvatska tehnička taekwondo reprezentacija na Serbia poomsae open 2011. ...
Kako to izgleda kad dvojica trogodišnjaka naprave prve borilačke korake u ...
Pod pokroviteljstvom taekwondo saveza Slovačke u gradu Košice održan je ...
Redovna sjednica Skupštine Hrvatskog taekwondo saveza održala se u subotu ...
Hrvatski taekwondo reprezentativci Filip Grgić i Lucija Zaninović su ...
U kategoriji do 33 kg Jurica Sever je s 3 pobjede postao kadetski prvak ...
U subotu, 3. prosinca u dvorani Mladosti Trsat održalo se Prvenstvo ...
Hrvatski taekwodno reprezentativci Filip Grgić i Lucija Zaninović se ...
Sutra se u Rijeci u Dvorani Mladosti Trsat održava Prvenstvo Hrvatske u ...
Na međunarodnom tradicionalnom taekwondo turniru pod nazivom 9. adidas ...
U subotu 19.11.2011. u SD Sutinska vrela u organizaciji TKD kluba Jastreb ...
U dvorani Sutinska Vrela u Podsusedu održan je 19.11.2011., 13. Jastreb ...
TKD klub Jastreb u svoju povijest upisuje još jednu uspješnu, a nadasve ...
U subotu 19. studenog u sportskoj dvorani Sutinska vrela održava se 13. ...
Taekwondo klub Jastreb ove subote organizira svoj 13. JASTREB OPEN, ...
13. JASTREB OPEN 2011, već tradicionalno međunarodno humanitarno taekwondo ...
Hrvatska taekwondo vrsta je ove godine imala izuzetno uspješan nastup na ...
05. i 06 11.2011. odrľan je međunarodni turnir A kategorije: 17. Zagreb ...
05.-06.11.2011. u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza održava se 17. ...
05.-06.11.2011. u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza održava se 17. ...
Upravni odbor Hrvatskog taekwondo saveza je na sjednici 03/2011 od 25. ...
U Skradinu, u sportskom centru Cro Combat, u organizaciji Hrvatskog ...
Tijekom Europskog juniorskog prvenstva, 05. listopada 2011. održala se ...
Ana i Lucija Zaninović, članice taekwondo kluba Marjan dobitnice su ...
Ovog vikenda nas očekuju dva tehnička prventsva Hrvatske u taekwondou, ...
Kontrolni treninzi održani su 15. listopada 2011. u Domu sportova (Dvorana ...
Hrvatska tehnička reprezentacija nastupila je na 4. Otvorenom prvenstvu ...
Hrvatska reprezentacija je uspješno završila još jedno Europsko prvenstvo ...
Zadnjeg dana Europskog juniorskog prvenstva hrvatski predstavnici su ...
Predzadnji dan Europskog juniorskog prvenstva hrvatski predstavnici ...
Lovre Brečić je nagradio cijelu reprezentaciju koja već danima snažno ...
Prvog dana Europskog juniorskog prvenstva u taekwondou Tanja Rastović ...
Hrvatska juniorska reprezentacija doputovala je na Cipar, gdje se održava ...
U kontinuitetu već 12 godina taekwondo klub Forteca iz Korčule organizira ...
U Zagrebu se od 24. do 30. rujna održavaju završne pripreme hrvatske ...
Splićanin Ivan Mikulić osvojio je zlatno odličje na Europskom ...
Taekwondo klub Bjelovar poziva sve da svojim sudjelovanjem nastupe na ...
Međunarodno taekwondo natjecanje u borbama i formama održava se danas u ...
U Skradinu se od 14. do 20. rujna 2011. održava tečaj za prvu generaciju ...
Hrvatska juniorska reprezentacija je osvojila 3. mjesto ekipno na ...
Hrvatska juniorska reprezentacija će nastupiti na Europskom juniorskom ...
Svečanog dana, četvrtak, 25. kolovoza 2011.g., na povijesnom mjestu, u ...
Pred prepunim tribinama gledatelja u centru grada Korčule ovog vikenda ...
Vjerovali ili ne, moguće je spojiti sunce, more i taekwondo a sve to na ...