Mirko Filipović će nastupiti u završnici K-1 World Grand Prixa, zadovoljan je s pripremama i osjeća se fantastično..
Jučer je održana press konferencija povodom održavanja K-1 World Grand Prix Finala na kojem će nastupiti između ostalih i Badr Hari i Mirko Filipović. Cro Cop se za ovu priredbu pripremao jako dugo, kaže da je spreman i uzbuđen zbog ovako velikog događaja u Hrvatskoj.
„K-1 WGP Finale u mom gradu je velika stvar. Izvrsno sam pripremljen, moja ekipa i ja radili smo punom parom i sve ide po planu. Uzbuđen sam, ali dat ću sve od sebe. Nemam neki poseban pritisak, idem iz borbe u borbu," - rekao je Mirko.

Mirko Filipović slovi za jednog od favorita ali je čvrsto na zemlji. Čak je i Badr Hari rekao da Mirko zaslužuje titulu.
"Sretan sam što je i Mirko ovdje, on prije svih zaslužuje pobjedu, makar, naravno da ju i ja želim, baš poput svakog borca. Nadam se velikom finalu, a jedva čekam petak i početak." – kaže Hari.