Teškaš Chirs Arreola će ove subote ući u ring s Ericom Molinom u borbi za prestiž, meč se odražava u Texasu...
U subotu navečr u American Bank Centeru u Corpus Christiju, Chris Arreola će boksati s Ericom Molinom. Chris se nada kako će u ovoj borbi pružiti vrhunsku zabavu svim boksačkim fanovima ali i otvoriti si put prema naslovu prvaka.
Također smatra da bi mogao postati prvim svjetski prvakom meksičkih korijena u teškoj kategoriji. nada se da će dobiti revanš s WBC prvakom Vitalijem Klitschkom koji ga je pobjedio u rujnu 2009. godine. Chris je nakon meča rekao kako je pio previše piva i nezdravo se hranio zbog čega je njegov performans u toj borbi bio ispod očekivanog.
„Nadam se da ću pobjediti u ovoj borbi. Radujem se velikim stvarima, i samo želim priliku boriti se s najboljima u ovoj kategoriji.“ – rekao je Arreola.
Borba se odražava u kopromociji Goossen Tutora i Promociones del Puebla i biti će prenošena u Mexicu i na Showtimeu Extreme u SAD-u.