Datum objave: 17.10.2020
Komentari:

Belošević pobijedio Širića i osvojio naslov državnog prvaka u kickboxingu

Sve borbe s natjecanja možete pogledati na YouTube kanalu CroRing

Na državnom prvenstvu u kickboxingu u Omišu nastupilo je 314 boraca iz 48 klubova.

Sve borbe s natjecanja možete pogledati na YouTube kanalu CroRing.

U finalu kategorije iznad 91 kilograma bivši svjetski prvak u low kicku Dino Belošević (Pit Bull) pobijedio je Antu Širića (Spartan Gym) s 2:1.

Ivan Bertić (Zmaj) je u finalu kategorije do 91 kilograma u završnici nadjačao europskog prvaka Tonija Ćatipovića (Pit Bull), dok je u kategoriji do 86 kilograma Petar Jaman (Spartan Gym) osvojio je naslov pobjedom protiv Marka Mišure (Ameno).

U finalu kategorije do 81 kilograma Borna Manojlović (Ameno) bio je bolji od Joze Stupala (Mornar), a Ante Buzov (Uni Rent) obranio je naslov u kategoriji do 75 kilograma protiv Antonija Krajinovića (Sveti Duh).

U kategoriji do 71 kilograma Petar Mušura (Ameno) je bio jedini prijavljeni natjecatelj.

Roko Doždor (Pit Bull) osvojio je naslov u kategoriji do 67 kilograma pobijedivši u finalu Ivana Vrkića (Pit Bull), dok je u finale kategorije do 60 kilograma Luka Miklečić (Dubrava) bio bolji od Lorena Staničića (KBK Zagreb).

Kod djevojaka naslov su po kategorijama osvajale, do 52 kg: Željana Piteša (Pit Bull), do 60 kg: Karmela Makelja (Dalmatino), do 65: Nikolina Vidačković (Pit Bull) i do 70 kg: Antonija Zec.

Sve rezultate s natjecanja može pogledati na službenoj stranici Hrvatskog kicboxing saveza.