Mišković, Deskaj i Ujević obranili naslove prvaka  Hrvatske u full contactu

Mišković, Deskaj i Ujević obranili naslove prvaka Hrvatske u full contactu

U Poreču je održano Prvenstvo Hrvatske u full contactu i point fightingu.
(VIDEO) K-1: El Bouni nokautom debitirao u teškoj kategoriji

Ibrahim El Bouni borio se u superborbi na K-1 Grand Prixu u lakoj kategoriji u Tokiju.
(VIDEO) Wilder 8 kilograma lakši od Washingtona

Deontay Wilder (37-0, 36 KO) četvrti put kao WBC-ov prvak boksa u svojoj Alabami.
(VIDEO) Alvarez nokautirao Butea i postao obvezni izazivač Stevensonu

U borbi za mjesto obveznog izazivača WBC-ovom prvaku u poluteškoj kategoriji Eleider Alvarez (22-0, 11 KO) u 5. je rundi noakutirao bivšeg svjetskog prvaka u supersrednjoj kategoriji Luciana Butea (32-4-1, 25 KO).
(VIDEO) Cecilia Braekhus još jednom obranila naslove svjetske prvakinje

Najbolja boksačica svijeta Cecilia Braekhus (30-0, 8 KO) još jednom je obranila WBA, WBC, WBO, IBF i IBO naslove prvakinje u velteru.
Ivan Vitasović slavio nokautom na Heroes Gateu u Pragu

Trojica hrvatskih boraca nastupila su na priredbi Heroes Gate u petak navečer u Pragu.
(VIDEO)  Vakhitov prekidom obranio naslov, Morosanu slavio nokautom u debiju za Glory

(VIDEO) Vakhitov prekidom obranio naslov, Morosanu slavio nokautom u debiju za Glory

Artem Vakhitovu trećoj borbi pobijedio je Saula Cavalarija i drugi put obranio Gloryjebv naslov u poluteškoj kategoriji.
(VIDEO) Bellator 172: Liam McGeary slavio u Belfastu

Liamu McGearyju (12-1) drugi put u tjedna dana promijenjen je protivnik.
(VIDEO) Vitaly Minakov s ruba nokauta do pobjede

Vitaly Minakov sinoć u Khimkiju stigao je do 19. pobjede iz isto toliko nastupa.
Trenirajte poput Bernarda Hopkinsa

Bernard Hopkins svoju legendarnu karijeru okončao je s gotovo 52 godine.
Križanović zaustavljen na startu turnira u Bugarskoj

Hrvatski boksač lake kategorije Marko Križanović završio je nastup na jakom međunarodnom turniru Strandža u Bugarskoj.
Lionheartsi pobijedili Babićeve Roosterse

U drugom kolu skupine B World Series of Boxing, Filipijevi, Plantićevi i Miškovićevi Lionheartsi pobijedili su babićeve Roosterse.
Joshua: Wilder bi se trebao boriti protiv boljih protivnika

Jedan od mečeva kojemu se fanovi boksa nadaju je onaj između IBF-ovog prvaka Anthonyja Joshue i WBC-ovog prvaka Deontaya Wildera.
(FOTO) Stipe Miočić posjetio Slavena Bilića i West Ham United

Poznato je da je Stipe Miočić navijač hrvatske nogometne reprezentacije.
Frank Mir: Zanima me kick boks, želim iz UFC-a

Frank Mir ponovno je izrazio želju za raskidom ugovora s UFC-om.
(VIDEO) Fabio Pinca prvak Rajadamnern stadiona

Na priredbi Best Of Siam 10 u Bangkoku Fabio Pinca postao je prvak Rajadamnern stadiona.
Oleksandr Usyk dobio protivnika za drugu obranu naslova

Olesandr Usyk (11-0, 10 KO) dobio je protivnika za drugu obranu naslova WBO prvaka svijeta u cruiserweightu.
St. Pierre: Novi GSP pobijedio bi starog koji je bio najbolji u vrijeme dok se natjecao

Nakon gotovo četiri godine pauze vraća se jedan od najboljih MMA boraca svih vremena.
Lomachenko: Bit ću broj 1 kad pobijedim dvojicu prvaka lake kategorije

Vasyl Lomachenko upitan je vidi li najboljeg bpoksača svijeta kada se pogleda u ogledalo.
Pratljačić i Cvetković poraženi u Sofiji

Hrvatski seniorski boksački reprezentativci Leo Cvetković (-81 kg) i Luka Pratljačić (-91 kg) završili su svoje nastupe na 68. izdanju jakog međunarodnog turnira Strandza u Bugarskoj u eliminacijama.
Roy Jones želi borbu s Andersonom Silvom na undercardu priredbe Mayweather-McGregor

Prije nego je krenula priča o boksčakom meču između Floyda Mayweathera i Conora McGregora govorilo se o borbi Roya Jonesa i Andersona Silve.
Bivši UFC-ov borac pokušao samoubojstvo utrčavanjem u promet

Teško rastrojeni bivši UFC-ov borac Terry Etim završio je u bolnici s ozbiljnim ozljedama nakon što je više puta utrčao u promet u Liverpoolu.
Joshua: Pobjedom nad Kličkom neću postati najbolji na svijetu

Anthony Joshua ne misli da ga pobjeda nad Vladimirom Kličkom čini najboljim teškašem na svijetu.
Dos Santos: Werdum je potpuno izgubljen. Odbio je novac za borbu sa mnom, a želi me prebiti u dvorani

Junior Dos Santos 13. svibnja u Dallasu izazvat će Stipu Miočića za UFC-ov naslov u teškoj kategoriji.